1. 40 кінообожнювачів створять “Фільм за 7 днів”!

  16 серпня 2015 вдруге стартує кінопрактикум «Фільм за 7 днів» (F7\2) від арт-об’єднання Ukrainian Cinema Village у Культурному Кластері Довженко-Центр.


  Унікальність освітньої програми Ukrainian CinemaVillage – у її практичнсті. Саме тому викладачами обрано провідних майстрів у світі українського кіно. Тож, сценарну майстерність буде викладати Андрій Бабік (Президент Гільдії сценаристів України), режисуру – Любомир Левицький (режисер, сценарист та продюсер стрічок «Штольня», «Тіні незабутих предків» та ін.) та Олена Фетісова (продюсер та режисер багатьох фільмів, зокрема – «Параджанов»), акторську майстерність – Микола Олійник , операторську майстерність – Володимир Галицький, звукорежисеру – Артем Мостовий, кінодистриб’юцію – Артур Гураль, художню постановку – Вадим Одуденко, художній грим – Олена Чежевська.

  Усі учасники (близько 40 осіб) поділені на 7 груп. Кожна матиме куратора та працюватиме над своєю короткометражкою, яку відзніме на п’ятий день F7\2. Кураторами груп будуть досвідчені українські кіномитці: Оксана та Марина Артеменко, Кирило Гриша, Іван-В’ячеслав Сергієнко, Євген Коваленко, Тарас Томенко.

  Нагадаємо, освітні програми від Ukrainian Cinema Village є громадською ініціативою, викладачі та організатори працюють безплатно, а учасники оплачують оргвнесок виключно для технічних потреб проведення заходу.

  Сьогодні відбедеться відкриття F7\2 в Культурному Кластері Довженко-Центр, в рамках якого пройде майстер-клас на тему «Музика в кіно» від чеського гурту «Forma».

  Про проект:
  Ukrainian Cinema Village («Українське КіноСелище») — це арт-об’єднання, покликане організувати громадську практичну кіношколу, випускники якої будуть кваліфікованими фахівцями кіноіндустрії, творитимуть конкурентноспроможне українське кіно та популяризуватимуть українську культуру в світі.
  Освітній проект «Фільм за 7 днів», що проходитиме вдруге у Києві, створений з метою надати всім охочим достатньо навичок для роботи на знімальному майданчику та на етапі пост-продакшну. Протягом перших чотирьох днів студенти відвідуватимуть практичні майстер-класи українських кіномитців. На п’ятий – зніматимуть короткометражки. Один день залишиться на монтаж фільму. В кінці курсу студенти, об’єднані у творчі групи, презентують свої роботи на Вечірці-закритті кінопрактикуму.

  Офіційна сторінка UCV:
  FB: https://www.facebook.com/theucv

  За матеріалами Ukrainian Cinema Village!
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись