1. Айшварія Рай навіки віддала своє серце

  Чарівна індіанка Айшварія Рай вкотре страждатиме від кохання. Її коханий не до смаку батьку. А сама дівчина нічого не вирішує.

  23 листопада о 10.30 на телеканалі Інтер йтиме індійське кіно «Навіки твоя». Це музична мелодрама режисера, сценариста та продюсера Санджай Ліла Бхансалі, 1999 рік. Над фільмом працювали продюсери Ібрахім Десаі, Джхаму Сугханд, Андре Зоц (Угорщина). Сценарій творили окрім режисера Амрік Джилл, Пратап Карват, Кеннет Філліпс. Музику писали Андижан Бісвас, Ісмаіл Дарбар, Войцех Кілар (Угорщина, тема із фільму “Portrait of a Lady“).

  Мелодрама «Навіки твоя» (індійською – Hum Dil De Chuke Sanam, англійською – Straight From the Heart), знята в Боллівуді, отримала 26 премій «Filmfare Award», «IIFA Awards», «Screen Award», «Zee Cine Award» у всіх головних і номінаціях другого плану.

  Під час зйомок фільму розпочався грандіозний роман між головними героями Айшварією Рай і Салман Ханом, який тривав 3 роки.

  Молодий італійський музика Самір (Салман Хан) їде на батьківщину своєї мами – Індію, аби взяти уроки класичного співу у відомого вчителя музики Пундіта Дарбара (Вікрам Гокхале). Дарбар приймає його у своєму палаці, розташованому посеред пустелі, і спершу дуже задоволений своїм талановитим учнем. Оплату за уроки Пундіт просить невелику: Самір повинен у будь-який момент виконати його 1 бажання.

  Учень закохується у дочку вчителя – прекрасну Нандіні (Айшварія Рай). Проте батько не хоче бачити Самара своїм зятем. Він примушує зібрати його свої речі і негайно покинути дім. І після відїзду учня видає дочку за молодого адвоката Ванраджа з гарної сімї. Однак серцю не накажеш…

  Автор: Ірина Новоставська

  За матеріалами піар-служби Інтера

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись