1. Злата Огнєвіч веде боротьбу у двох світах під звуки зозулі

  Голос шоколадної компанії, українська виконавиця Злата Огнєвіч зняла відео на композицію «The Kukushka», з якою планує підкорювати Європу на пісенному конкурсі «Євробачення – 2011».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Злати Огнєвіч.


  Автор нового кліпу – відомий російський кінорежисер Олег Степченко (Алла Пугачова, Філіп Кіркоров). Заради зйомок кліпу Злати Огнєвич, режисер відволікся від зйомок фільму «Вій», який найближчим часом з’явиться на екранах і потрапить в міжнародний прокат. Продюсер кліпу – Марта Останкова і компанія Порто-Франко Продакшн.

  Для зйомок обрали мальовничу місцину України, яку саме, прес-служба не повідомляє. Над творенням відео працювали 80 осіб, серед них і команда каскадерів. Зйомки тривали 2 доби за температури нижче нуля.


  Антигерой історії – партнер виконавиці по проекту «Народна зірка – 3» Асан Білялов.
  У кліпі розкривається конфлікт двох світів усередині людини духовного і матеріального. Злата з’явиться перед глядачами в досить незвичному для себе образі – войовничої Амазонки і романтичної Мавки.

  Композицію Злати Огнєвіч «The Kukushka» написали Михайлом Нєкрасов і Євген Матюшенко.

  Для створення барабанної партії треку, крім стандартних звуків, були використані дві пластикові пляшки, тюбик з-під клею, дві монетки 50 копійок і 1 євро, жерстяна банка з цвяхами і зв’язка ключів. Також записали справжню зозулю в лісі і церковний передзвін однієї з найстаріших церков України.

  Зібрані етнічні аудіоматеріали з великої кількості етно-експедицій Полісся. У композиції використано звуки колісної ліри, сопілки і короткий звук карпатської трембіти. Це другий експеримент в житті продюсера співачки Михайла Нєкрасова звернутися до етнічної тематики. Перший був у пісні Руслани «Wild Dances», з якою вона перемогла на Євробаченні у 2004 році.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись