1. Зебра у 2008 стала мамою, а в 2009 презентує альбом

  Група «Зебра» – та, що не обмежує себе у стилях музики. Вокалістки гурту – обидві Олени, розповіли «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про себе і плани на 2009 рік.

  Блондинка – директор “Зебра”

  Олена: «Я раніше співала в групі «Скрябін» бек-вокалісткою. Там познайомилась з нашим директором Оленою. Вона у «Скрябіні» була директором, стилістом і режисером. Ми вирішили зробити спільний проект, де музика не менш цікава, аніж у Кузьми. А от 24 січня буде рік, як ми існуємо».

  Олена, директор «Зебра»: «Я знімала «Хлопців-олігархів» для Кузьми. Зараз закінчую курс режисури у Поплавського. Олена закінчила у минулому році консерваторію на відмінно та народила дитину.»

  У 2009 році дівчата планують видати альбом.

  – Ми хотіли його презентувати вже навесні, але вирішили, що це не резонно, адже люди стали менше витрачати і ми не зможемо стати якоюсь сенсацією, – коментує директор групи Олена. – Ось чому наш альбом вийде ближче осені. У нас готові 8 пісень, але ми ще у пошуках. Відчувається, щось не вистачає. В альбом увійдуть дві україномовні пісні і над польським ми ще думаємо. Ми хочемо заспівати з нашими друзями у Польщі, з відомою і популярною групою.

  Текст: Ірина Новоставська

  Фото: група «Зебра»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись