1. Зебра дефілювала на Ukrainian Fashion Games у Греції

  У казковій Греції відбулися Ukrainian Fashion Games за участю українських дизайнерів: Анни Бублик, Тетяни Земскової та Олени Ворожбит, Олени Даць, Олексія Залевського, Світлани Саворони, Наталі Каменської та Олесі Кононової. Солістки групи “Зебра” Олена Разумна і Олена Уманець дефілювали на показі Олексія Залевського.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомили прес-служба “Ukrainian Fashion Week” та група “Зебра”.


  Олена Уманець (“Зебра”)і Руслан Захарченко

  Олена Разумна з Олексієм Залевським

  На гостинному узбережжі Іонійського моря відбулися покази колекцій, численні зйомки на фоні екзотичних краєвидів, «олімпійські ігри» за участю моделей та дизайнерів, запальні фольклорні вечірки та екскурсії історичними місцями. Окрім показів літніх колекцій від дизайнерів Анни Бублик, Тетяни Земскової та Олени Ворожбит, Олени Даць, Олексія Залевського, Світлани Саворони, Наталі Каменської та Олесі Кононової гості п’ятизіркового готелю ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE побачили колекцію «Богині ЕЛЛАДИ» – по одному вбранню від кожного дизайнера, присвяченому цій сонячній землі з багатою історією та яскравим сьогоденням. Натхнення отримали як дизайнери, моделі, фотографи, журналісти, стилісти, так і понад сто українських гостей цієї події.

  Показ відбувався в одному з конгрес-холів готелю Aldemar Olimpian Village 5**** на тлі Іонійського моря, що мінилось у променях надвечірнього сонця. Після привітального слова голови Оргкомітету UFW та Президента Української Ради Моди Ірини Данилевської моделі з України представили вбрання учасників проекту. Серед гостей на показі був присутній Надзвичайний та Повноважний Посол України в Греції пан Валерій Цибух. У своєму завершальному слові Посол привітав учасників проекту і подякував їм за створення позитивного іміджу України у світі, а директор з туризму Туристичної фірми «АЛБІЗ-ТУР» пані Олена Неменьша підкреслила, що все більше і більше українців відкривають для себе Грецію як ідеальне місце для відпочинку. Святкове дійство закінчилось урочистою гала-вечерею, яку супроводжували національні грецькі пісні і танці.

  Зебра з Русланом Захарченко

  Зебра з Залевським

  Оргкомітет Ukrainian Fashion Week та Українська Рада Моди вже багато років поспіль організовують Ukrainian Fashion Games – проект за участю вітчизняних дизайнерів за кордоном. Цей проект спрямовано на ознайомлення та просування як творчості, так і бізнесу українських дизайнерів за межами України.

  У попередні роки сесії Ukrainian Fashion Games пройшли у Делі, Санкт-Петербурзі, Москві, Празі. Навесні 2008 року UFGames відбулись у Вашинґтоні, де українські дизайнери брали участь з показами колекцій у DC Fashion Week. На початку 2009 року Українська Рада Моди, оргкомітет UFW та оргкомітет міжнародної виставки Pret-A-Porter Paris організували участь дизайнерів України у цій престижній виставці.

  Фото надані групою “Зебра”.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись