1. Юрія Горбунова з Машею Єфросініною визнали найуспішнішими ведучими України

  Журнал «Фокус» представив рейтинг «30 найуспішніших телеведучих». Юрій Горбунов та Маша Єфросініна опинилися у верхівці. Третє місце – Олена Фроляк («Факти» на ICTV).  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили прес-служби «Нового каналу» і «1+1».

  Рейтинг був складений за підсумками опитування 19 експертів. Серед них – виконавчий директор ІТК Катерина Котенко, головний редактор інтернет-проекту «Телекритика» Наталія Лігачова, головний редактор «МедіаБізнесу» Тетяна Харченко, голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко та інші компетентні особи.
  Номінантів було 130 осіб, які оцінювалися за трьома критеріями: професіоналізм, харизматичність і відповідність духу каналу. На думку “Фокуса”, саме ці якості телеведучого можуть змусити глядача затриматися на каналі і додивитися програму.
  «У новому рейтингу інформаційні програми представляє лише третину ведучих. Решта – телеведучі програм розважального та пізнавального жанрів. Це відображає загальну тенденцію зниження глядацького інтересу до серйозної, зокрема політичної, інформації. П’ять років тому в рейтингу «Фокусу» більше половини учасників були провідними новинних програм », – говорить Михайло Гладкий, головний редактор журналу« Фокус ».
  Новий канал увійшов до трійки телеканалів-рекордсменів за кількістю популярних ведучих. Крім Маші Єфросиніної, до Топ-30 увійшли: Оксана Гутцайт, Сергій Притула, Ольга Фреймут, Олександр Педан, а також Андрій Доманський як ведучий успішних проектів Нового каналу в 2010 році.

  «1 +1» теж не пас задніх, крім Юрія Горбунова, до переліку увійшли: Алла Мазур (5-те місце), Катя Осадча (14-та позиція), Наталія Мосейчук (20-те місце), Юлія Бориско (22-ге місце), Віталій Гайдукевич (24-те місце ) та Євген Зінченко (27-ма позиція).

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись