1. «Фаворити Успіху»: Новий цикл рейтингових досліджень

  З початком року конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» розпочав новий цикл рейтингових досліджень, які визначать найкращі та найпопулярніші торгові марки товарів та послуг України. Рейтингові позиції торгових марок формуватимуться протягом усього року, що в підсумку дозволить визначити переможців, «Фаворитів Успіху – 2013»!

  Конкурс проводиться в Україні щорічно вже 10 років, а його ціль — визначення найбільш бажаних і затребуваних споживачами товарів і послуг, у різних категоріях ринку, від «продуктів харчування» до «автомобілів». Крім збору експертної оцінки, методика конкурсу передбачає також участь і безпосередніх споживачів, чия думка може бути висловлена в онлайн-голосуванні на сайті FAVOR.com.ua.

  За підсумками конкурсу, найкращі торгові марки українського ринку нагороджуються золотою медаллю «Фаворит Успіху», яка служить орієнтиром для покупців, що прагнуть вибирати для себе завжди тільки найкраще!

  Приєднуйтеся до народного онлайн-голосування, підтримайте свої улюблені торгові марки та найталановитіших артистів української сцени! Українська інтернет-аудиторія не така велика як здається, тому буквально кожен голос має величезне значення, саме ваш голос та ваша рекомендація буде вирішальною у визначенні нових Фаворитів України!

  Змагання вже почалось, і не зважаючи на те, що з початку року минуло зовсім небагато часу, вже зараз у реальному часі ми можемо спостерігати як визначаються майбутні переможці!

  Крім того, все ще зберігається головна інтрига! Ми всі очікуємо Урочистої церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2012»! Хто ж вони, переможці минулого року, і в чому секрет їх успіху? Про це вони незабаром розкажуть нам на наступному Урочистому заході, тож слідкуйте за анонсами!

  Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху»
  03049, м. Київ, вул. Курська 4А.
  Тел.:     +380 (44) 592-82-67,
  +380 (44) 592-82-68
  Факс:     +380 (44) 287-23-03
  E-mail:     info favor.com.ua
  Веб:     www.favor.com.ua
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись