1. В Каннах Валерії зізнавались у коханні

  Нещодавно у Каннах на відкритті наймасштабнішої світової професійної музичної виставки Midem виступила Валерія. Після виконання пісні “Padam” французи зізнавались російській мадонні у коханні.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба співачки.

  18 січня у Каннах на відкритті наймасштабнішої світової професійної музичної виставки Midem на головній сцені канського Палацу фестивалів виступили ведучі російські артисти – Валерія та Сергій Лазарєв.

  Валерія і Сергій Лазарєв

  Вперше за історію MIDEM Росія стала почесною країною MIDEM 2009. Це свідчить про те, що всі заходи MIDEM-2009 відбуватимуться під егідою Росії.

  Центральною подією міжнародної музичної виставки MIDEM-2009 стала церемонія відкриття “The Russian Opening Night Party“. На ній Росія представила ключовим гравцям світового музичного ринку артистів, які володіють міжнародним потенціалом і встигли себе зарекомендувати своїй країні.

  Відкрила концерт російська знаменитість – співачка Валерія. Вона виконала 6 пісень із свого англомовного альбому “Out of control“, завершивши тріумфальний виступ піснею з репертуару Едіт Піаф – “Padam“. На думку зарубіжних організаторів Мідема, це було неймовірне виконання композиції.

  Французи прийняли виконання російської мадонни блискуче. Вона підкорила їх серця. Французи після концерту зізнавались Валерії в коханні.

  Вже наступного дня співачка підписала контракт з американською стороною на випуск синглу WILD!”.

  Презентація орієнтовано відбудеться в 20-х числах 2009 року. Вихід альбому Out of control в Англії запланований на 20 квітня.

  Традиційно Midem – це джерело нових ідей для світового музичного бізнесу. За 43 роки проведення виставки в її діловій і концертній частині приймали участь: Пласідо Домінго, Брітні Спірз, Пітер Гебріел, Шарль Азнавур, Емі Уайнхаус, Селін Діон, Елтон Джон, Тіна Тернер.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись