1. Uлія Лорд повернулася на сцену з Боні і Клайдом

  5 років ми не чули нічого про рок-діву Uлію Лорд. Мабуть, вона довго працювала над іншим своїм баченням. Повернулась співачка в український шоу-бізнес з кліпом на пісню Bonnie&Clyde та з продюсером, з яким починала 10 років тому, Дмитром Прикордонним.

  Про повернення Uлія Лорд офіційно заявила 24 жовтня в Арт-клубі «44». Співачку прийшли підтримати Semiramida, Крихітка Цахес, Lamour, Дізель (Грін-Грей).

  І чим не догодили Крихітці Цахес?

  Випила сік і життя налагодилось.

  Ніби не було дрес-коду з хусточками.

  Сховалась Semiramida.

  Красуні L’amour

  Амерікан смайл.

  Вав!

  Дізель

  – Проект розпочинався більше 10 років тому, – коментує продюсер Дмитро Прикордонний. – Uлія Лорд на той час була справжньою супер-зіркою. Це було нове віяння в музиці, вона обіймала власну нішу, яка досі вільна. Всі ці роки я отримував емейли з питанням «Де проект?». І от зараз я знову зацікавився роботою з Uлією Лорд.

  Дмитро Прикордонний та Uлія Лорд

  Пісню «Боні і Клайд» вперше заспівав Серж Гінзбург та Бріджит Бардо. В ній йшлося про дивну авантюрну парочку, яка, не зважаючи на те, що була злодійкувата, зробила позитивний резонанс в Америці.

  – Навесні в Амстердамі на одній вечірці я почула пісню «Боні і Клайд», – каже винуватиця події. – Я зацікавилась цією парочкою, захотілося дослідити їх авантюрне життя. Як зясувалося згодом це культова пісня для Голландії і всієї Європи. А Гінзбург – взагалі одіозна фігура, все його життя і вчинки – це життя і доля рок-артиста. Так я отримала натхнення і написала новий текст. І цей кавер – дань пошани йому. Я думаю, що буде єдиний кавер в моєму новому альбомі.

  Для початку рок-діва заспівала кілька добре знайомих пісень та «Боні і Клайд». А далі стародавня амстердамська легенда про чаклуна, який з допомогою сопілки викрадав дітей, передалась у баченні кліпу Юлії та Дмитра Прикордонного.

  – На знімальному майданчику я виступив ще й як режисер та сценарист, – розповідає продюсер. – Я спеціально підрахував – я спродюсував близько 50 відеокліпів. Таким чином, отримав непоганий досвід, оскільки я завжди був на майданчиках і завжди брав участь у сценаріях. Дякувати треба моєму другу Віктору Придувалову, який не 1 рік мене підштовхував спробувати себе в якості режисера. Що з того вийшло – судити телеглядачам.

  Свято завершилось урочистим розрізанням торта винуватицею події.

  Ексклюзивно для «ГУЧНИХ ІМЕН»

  Ви змінилися. Чому?

  Ті люди, які працюють багато років зі мною, якихось змін не бачать. Ми хотіли зробити гарну пісню, ми її зробили. Ми хотіли зробити гарний кліп, ми його зробили. Ми хотіли зробити новий альбом, ми його робимо і плануємо на початку нового року запропонувати вже слухачам.

  Uліє, чи бачите зараз реальних конкурентів?

  Конкурувати звичайно є з ким. В 1998 році існувало 3 мегамузичних продукти. Зараз звичайно відбулося багато змін, зявилися рок-групи і мені цікаво буде з ними конкурувати.

  Найближчі плани на 2009 рік?

  Вихід альбому і сподівання на серйозний концертний тур. Я скучила за сценою і хочеться грати концерти.

  Не збираєтесь часом на Євробачення?

  Ні, не подумую, тому цей фестиваль мені не імпонує. Я не вважаю, що це єдиний шлях: а) сформувати, б) спробувати потрапити на західний ринок. Очевидно, ця дорога не для мене. Є інші варіанти.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: Юрій Новоставський

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 6 коментарів

  1. jin сказав(ла):

   Жовтень 27, 2008 @ 12:54 pm

   Знайшов кліп (записаний з M1) на youtube, дивимось

  2. Dyak сказав(ла):

   Жовтень 27, 2008 @ 1:34 pm

   Іра молодець 🙂

  3. Iryna сказав(ла):

   Жовтень 27, 2008 @ 10:31 pm

   Сенкс 🙂

  4. Анрі сказав(ла):

   Жовтень 28, 2008 @ 11:08 am

   Кльово!!!!
   Дякую за репортаживо!!!
   жаль я дізнався занадто пізно….

  5. Iryna сказав(ла):

   Жовтень 28, 2008 @ 11:24 am

   Рада, що вдалось проінформувати.

  Висловлюватись