1. Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях

  Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях, Тіна Кароль, Лілія Ребрик, Василь Лазарович

  Зірки України остаточно відірвались від землі. 28 травня о 6.30 вони злетіли на повітряних кулях (аеростатах), щоб підкорити столичне небо і стати володарями земель.

  Це спільна акція Київського повітроплавного товариства і Русского Радио. Ідея такої співпраці виникла у ведучих ранкової радіопередачі «Будильник» Анни Свірідової та Сергія Галібіна. Отож ранкові голоси Русского Радио вирішили, що треба щось змінювати і спілкуватись з іменитими якось інакше. «Аня Свірідова чула про те, що нещодавно наші пілоти побили усі можливі рекорди з повітроплавання, зокрема Тетяна Шапурова та Катерина Клименко пролетіли 11 годин 12 хвилин, а Сергій Скалько піднявся на висоту 5000 м. Ось і вирішили – хай зірки шоу-бізнесу літають з зірками повітроплавання», – коментує піар-директор Київського повітроплавного товариства Катерина Клименко, вона ж пілот і рекордсмен.

  Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях
  Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях
  Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях
  Коляденко, Лазарович, Галібін, Свірідова, Вітер, Цибульська, Іванова, Ребрик

  Отож, 28 травня о 6.30 у столичному Гідропарку, на стартовому майданчику, Свірідова і Галібін вишикували усіх, провели брифінг перед польотом, розподілили на команди та дали добро на старт. Досвідчені пілоти та керівники польотів Владислав Клименко та Сергій Скалько провели інструктаж з техніки безпеки, сповістили про погодні умови та побажали всім щасливого польоту.

  Дмитро Коляденко
  Дмитро Коляденко

  У небо піднялися 4 кулі, 13 пасажирів та 4 пілоти. До зіркової команди підкорювачів неба увійшли: телеведучі Дмитро Коляденко, Генадій Вітер та Оля Цибульська, співак Василь Лазарович (мав представляти Україну на «Євробаченні – 2010», але поїхала Alyosha), Тіна Кароль з чоловіком продюсером Євгеном Огіром, радіоведуча Надія Іванова, виконавець Андрій Kishe, акторка та ведуча Лілія Ребрик. Керували аеростатами пілоти Київського повітроплавного товариства – Юрій Бейдик і Тетяна Шапурова, а також Роман Савчук.

  Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях
  Тіна Кароль, Євген Огір, Свірідова, Галібін, Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях
  Тіна Кароль, Євген Огір, Свірідова, Галібін, Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях
  Тіна Кароль, Євген Огір, Свірідова, Галібін, Українські зірки підкорили столичне небо на повітряних кулях

  Полетіли! І без переживань не обійшлось, які згодом переросли у захват. «Трохи хвилювалися дівчата Аня Свірідова та Тіна Кароль, але це тільки на злеті, – повідує Клименко. – За декілька хвилин, коли всі побачили місто з висоти пташиного польоту, було не до страхів. Тим паче кожні 10 хвилин пасажири по черзі виходили в радіоефір та хвалилися враженнями зі слухачами, на зразок, супер, чудово, круто».

  Славнозвісні пурхали у небі протягом години. Кулька Ольги Цибульської у повітрі протрималась на десять хвилин довше за колег у сусідніх аеростатах. Вище за всіх побувала Лілія Ребрик – на висоті 600 м.

  Емоції зашкалювали! Навіть посадка була вражаюча. Екіпаж пілота Тетяни Шапурової – Свірідова, Галібін, Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром приземлилися у військовій частині. Екіпаж Сергія Скалько – Лілія Ребрик і Кіше осіли на шкільному подвір’ї, як раз під час святкування шкільного дзвоника.

  Тіна Кароль
  Тіна Кароль
  Сергій Галібін і Лілія Ребрик
  Сергій Галібін з Лілією Ребрик
  Лілія Ребрик, Сергій Скалько
  Сергій Скалько підпалює волосся відомої телеведучої і акторки

  І про традиції файних повітроплавців. «Зіркам, як і усім людям, які вперше піднімаються на повітряній кулі, пощастило пізнати особливий обряд посвяти у повітроплавці. Ця традиція триває ще з 1783 року, коли король Людовік нагороджував усіх піонерів і підкорювачів неба дворянськими титулами та дарував землі, над якими вони пролітали. Ми робимо теж саме. Кожному, хто пізнав небо на кульці, даруємо грамоту і землі, над якими парадував політ. У сучасному світі право власності над цими землями у господарів настає, тільки-но вони перебувають на висоті вищій за один метр.
  Також новостворені повітроплавці віддають частинку свого волосся
  вогню, що підтримував їх у повітрі. А гаситься це “символічне полум’я”
  шляхетним напоєм усіх дворян – шампанським», – коментує піар-директор Повітроплавного товариства.

  Ось-ось піднімуться у небо Оксана Байрак, актор Володимир Горянський, Потап та Настя Каменських. Шалене бажання політати живе у думках ведучої талант-шоу «Україна має талант» Слави Фролової.

  Фото: прес-служба Київського повітроплавного товариства
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись