1. Україна може стати володаркою Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю

  Україна може стати володаркою Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю
  Вперше на Канському міжнародному кінофестивалі, який відбудеться з 12 по 23 травня, Україна представлятиме два ігрових фільми – “Щастя моє” Сергія Лозниці в основному конкурсі та новий фільм Отара Іоселіані “Шантрапа”.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Української Кінофундації».

  Вітчизняні фільми на кінофестивалі презентуватимуть Українська Кінофундація та міжнародний бренд «Nemiroff» за підтримки МБФ «Україна 3000».

  Цього року Україна вперше стане учасницею основної конкурсної програми зі стрічкою «Щастя моє» Сергія Лозниці (Україна-Німеччина-Голландія), а стрічка «Шантрапа» Отара Іоселіані (Україна-Франція) буде представлена у спеціальному показі. Продюсер обох фільмів – Олег Кохан.

  На Каннському кіноринку у Віллаж Інтернасьйональ втретє працюватиме український павільйон. Цього року у ньому буде виставлено три фільми – «Чоловік моєї вдови» (доречі одну з головних ролей виконує співачка та актриса Камалія, що є володаркою почесного титулу «Місіс Світу-2008») Леоніда Горовиця, «Дніпро» Олександра Шапіро та «Три історії Галичини» Ольги Онишко. В рамках проведення Каннскького МКФ 15 травня пройде вже традиційний український прийом-презентація.

  Камалія

  Стрічка «Щастя моє» змагатиметься з 15 кінофільмами, серед яких, зокрема,”Ще один рік” британця Майка Лі і “Стомлені сонцем-2” російського режисера Нікіти Міхалкова. «Щастя моє» — перший художній фільм Сергія Лозниці. Він зняв більше 10 документальних картин, за які отримав міжнародні нагороди: приз Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, Парижі, Торонто та Мадриді.

   Андрій Халпахчі
  «У вітчизняного кіно відкрилось «друге дихання», наші режисери впізнавані у світі, наші стрічки отримують призи на міжнародних фестивалях. Ці факти якнайкраще говорять про те, що наш проект «Українське кіно у світі» є успішним», – заявив директор «Української кінофундації» Андрій Халпахчі.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись