1. У Тернополі Руслана зібрала аншлаг

  Дика енергія Руслани сколихнула західні куточки України. Перший, і один з найяскравіших виступів за весь тур пройшов у Тернополі, де співачка зібрала аншлаг.


  Одразу після виступу у Тернополі Руслана побувала у прямому ефірі на місцевому телеканалі Smile TV, де просто в студії приймала дзвінки глядачів із яскравими враженнями від концерту та подяками.


  Окрім того, перебуваючи в Тернополі, Руслана відвідала дитячий будинок. Діти приготували для співачки багато пісень і танців, у відповідь на що Руслана вирішила поділитися секретом успіху справжньої зірки і навчила малечу деяким елементам енергійних, «диких» танців.


  Одразу після Тернополя Руслана вирушила до Вінниці, де побувала на зйомках програми «Новий день» та в ефірі радіостанції «Окей ФМ». Через те, що у багатьох містах Західної України Руслана з концертами не бувала після перемоги на «Євробаченні», на неї чекали всюди.


  Бажаючих отримати підпис та сфотографуватися із улюбленою співачкою не ставало менше навіть після автографсесій тривалістю в одну годину.


  Луцький кінотеатр «Промінь», за прикладом попередніх міст, був заповнений справжніми прихильниками «Дикої енергії». Діти та дорослі в футболках та банданах із символікою Руслани не встигали навіть присісти в перервах між піснями.


  Майже на кожному концерті співачці дарують м’які іграшки, безліч квітів та листівок.


  – Я дуже щаслива, що нарешті можу показати нове шоу “Wild Energy” у рідній країні, – коментує співачка. – Спасибі всім прихильникам, які приходить на наші концерти. Дякую за підтримку та любов.

  За матеріалами піар-служби Руслани

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись