1. Тридцятилітні відтепер у моді

  Історія життя чотирьох сімей, які між собою не схожі, але обєднує їх одне – сварки, проблеми і егоїзм. А ще: дружба, ревнощі і заздрощі.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «1+1».

  21 січня на телеканалі «1+1» розпочався показ серіалу «Тридцятилітні». Фільм виробництва компанії «АМЕДИА», режисер – Микола Крутиков, сценарій – Олена Греміна, продюсери – Олександр Роднянський, Олександр Акопов, Вячеслав Муругов, Ніна Біркадзе.

  Протягом 32 серій в серіалі сплітатиметься усе: дружба, зрада, спільний бізнес і дружини. Головні герої – сучасні тридцятилітні, які народились ще у Радянському союзі. В пошуках нових норм моралі вони перетворюються в жахливих клонів себе.

  Чотири сімейні пари, в минулому однокласники, продовжують товаришувати. Вони разом відкрили ресторан «Sorbetto», який має непогані прибутки. Результат такої діяльності – сімї забезпечені, жінки доглянуті, діти мають все. Але, чи герої щасливі?

  А вина нерозуміння і не отриманого щастя – це криза середнього віку!

  Даша і Філіп

  Сім’я №1. Філіп і Даша Іконнікови (Олег Мазуров, Вікторія Поторак). Чоловік – чарівний, веселий, гарний і сексуально стурбований. Він щиро кохає дружину, але так само обожнює своїх багатьох подружок.

  Вікторія Поторак

  В числі коханок Філіпа – подруга Даші Тамара і дружина друга Юрія – Маргарита. Підозрюючи, але, не знаючи напевно, Дарина пропонує коханому запланувати дитину, і той з захопленням сприймає пропозицію. Утім навіть можливість батьківства не робить Філіпа вірним і добрим чоловіком. Але дружина таки дізнається про зраду…

  Маргарита і Юрій

  Сімя №2. Маргарита і Юрій Баранови (Катерина Юдіна, Михайло Клюкшин). У житті Марго все йде як по маслу: карєра, дім, коханий чоловік, дитинка, домробітниця і коханець. Останнього заведено не тому, що не кохає чоловіка-баранчика. Просто, на її думку, у справжньої королеви повинен бути фаворит.

  Катерина Юдіна

  Простодушний чоловік Юрій ні про що не здогадується і кохає свою бізнес-леді. І, щоб довести свою міць, вляпується постійно в якісь історії.

  Лариса і Андрій

  Сімя №3. Лариса і Андрій Смирнови (Серафима Низовська, Дмитро Богданов). Лариса Смирнова виросла у патріархальній пітерській сімї і отримала чудову освіту. Вона вийшла заміж і присвятила себе сімї. Однак з часом вона стала чоловіку нецікава і тому Лариса стала випивати.

  Сім’я №4. Юлія і Павло Пуховські (Наталія Лукеічева, Кирил Гребенщіков). Чарівний красунчик Павло відвідав Рим, закохався в італійську кухню і запропонував друзям відкрити ресторан «Sorbetto». Все було гаразд у сімействі Пуховських. Проте якось дружина, лікар з невідкладної терапії, Юля йде з дому.

  Фото: прес-служба «1+1»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Iryna сказав(ла):

   Січень 22, 2009 @ 5:12 pm

   серіал “Тридцятилітні” бачила. Тут розповідь про стосунки у сім’ї. Буває усіляке, бо усі ми живі люди. Це психологія стосунків, які мають свої типові ситуації, типові кризи. Хоча насправді і сьогодні подружжя вважають, що їх ситуація інша, нетипова.

  2. Наталия сказав(ла):

   Січень 22, 2009 @ 8:57 pm

   Дуже сподобався цей серіал, дякую.

  Висловлюватись