1. Тіна Кароль відкриє танцювальне шоу «МАЙDАН’S»

  Сьогодні о 19:00 на «Інтері» стартує масштабне танцювальне шоу «МАЙDАН’S», яке телеканал представляє не сам, а спільно з Київською міською державною адміністрацією.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Перші дві команди на київському Майдані Незалежності будуть змагатись. Це відчайдушні танцюристи Харкова та Хмельницька.

  Ведучі проекту – Сергій Лазарєв і Тіна Кароль. А також Аліна та Анна Завальські (дует «Алібі»), які будуть вести прямий репортаж з головних площ міст-учасників «МАЙDАН’S».

  Оцінювати учасників проекту будуть телеглядачі та авторитетне журі. 19 березня  судитимуть: режисер Роман Віктюк, балерина Анастасія Волочкова, журналіст і телеведучий Отар Кушанашвілі та хореограф Мігель.

  Змагання відбуватиметься трьома етапами: парад (карнавал) команди кожного з міст. Карнавально-постановна хода команди на Хрещатику; індивідуальний виступ кожної команди; «загальний» номер двох команд. Дві команди виступають одночасно (кожна на своїй частині майдану) під одну музичну композицію.

  Переможець визначається за результатами голосування телеглядачів у прямому ефірі і оцінками авторитетного журі, яке виставляє бали командам за кожен етап змагання.

  Передбачається шість відбірних поєдинків, три півфінали і один фінал. У фіналі зустрінуться вже не дві, а три команди і лише одна з них завоює титул для свого міста – Танцювальна Столиця України.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись