1. Тартак стане хедлайнером фестивалю «Бандерштат-2009»


  Гурт «Тартак» стане хедлайнером третього всеукраїнського фестивалю альтернативної музики та сучасного мистецтва «Бандерштат-2009». На сцені фесту буде презентовано новий альбом «Тартака» –  “Опір матеріалів” та виконана програма із хітів гурту.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба гурту.

  Місце  проведення фестивального дійства – база відпочинкового табору «Сонячний» у с. Гаразджа поблизу міста Луцьк. Яке, до речі, є рідним містом лідера гурту «Тартак» Сашка Положинського, що робить участь у «Бандерштаті» особливо приємною, оскільки музиканти не так часто виступають у Луцьку.

  Даний фест з-поміж усіх інших вирізняється національно-патріотичним спрямуванням. Саме через це родзинкою цьогорічного дійства стане зустріч та спілкування учасників фестивалю зі Степаном Бандерою – внуком видатного національного героя України.

  Як і минулоріч, на фесті діятиме наметове містечко, де зможуть оселитись усі охочі «фестивальники». Проживання та вхід на фестиваль буде безкоштовним.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. yAnTar сказав(ла):

   Серпень 3, 2009 @ 11:35 pm

   Дуже хочу попасти на Бандерштат, але мені далеко і довго їхати туди. 🙁

  2. jin сказав(ла):

   Серпень 4, 2009 @ 10:21 pm

   приклад Свіржа: відвідувачів із Києва (~590 км) було більше, аніж зі Львова (~40 км), тому відстань для таких атракцій – умовності. Але я на 100% знаю, що мене на цьому фестивалі не буде… на жаль 🙁

  Висловлюватись