1. Світлана Бевза розповіла про себе справжню на «ГУЧНИХ ІМЕНАХ»

  Сьогодні дизайнерка відомого бренду «BEVZA» Світлана Бевза розпочала свій блог на «ГУЧНИХ ІМЕНАХ» представленням про себе. Вона розвіяла плітки, нібито досягла усього не через талант.

  Це вже четвертий по рахунку зірковий блог на «ГУЧНИХ ІМЕНАХ». На сторінках Інтернет-видання вже розповідають про життя за кадром, роздумують на різноманітні теми: ведуча «СТБ» та акторка Лілія Ребрик, ведуча «1+1» Ілона Довгань, президент благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» Влада Литовченко.

  Свою розповідь про себе Світлана розпочала зі слів: «Досі я вважала, що за дизайнера говорять колекції, та останнім часом стикаюся з вигаданими чутками про те, якими шляхами, «молоді та талановиті пробиваються до популярності»».

  Бевза – це майстер, яка у своїх роботах втілює мінімалізм, ідеальний крій та жіночність. Якось дизайнерка з впевненістю сказала: «Я здатна зробити мінімалізм навіть з камінням та бісером». У 2007 Світлана першою на Українському Тижні Моди продемонструвала аристократичний мінімалізм – амбіційний, інтелектуальний, чіткий стиль. На Ukrainian Fashion Week «весна-літо 2009» дизайнерка показала колекцію одягу та взуття, на яку надихнула творчість групи «Queen».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись