1. Спалах пристрасті на острові Лесбос

  Красива та божевільна дочка міліонера Сафо їде на грецький острів Лесбос, аби втілити в життя свої задуми. Її новоспечений чоловік не підозрює, що його чекає.

  7 грудня о 23.00 на Інтері буде просто неймовірна спека – в ефір вийде знаменита історія кохання та пристрасті шотландського кінорежисера та сценариста Роберта Кромбі «Сафо». Виробництво 2008 року.

  Сафо з коханим Філом. Ще тоді у неї своє божественне кучеряве волосся. І вона при своєму глузді.

  Обожнювачка швидкості

  Головні ролі у провокаційній стрічці виконали іноземні актори Авалон Беррі, Тоді Солей, російська тележурналістка Людмила Ширяєва та знаменитий український актор Богдан Ступка.

  Лама під час зйомок кліпу на саундтрек. Фото, взяте з офіційного сайту співачки.

  Саундтрек до фільму «Знаєш, як болить» написала і виконала українська співачка Lama.

  Щасливий чоловік Філ

  На створення фільму «Сафо» Роберта Кромбі надихнули вцілілі поеми і легенди давньогрецької поетеси Сафо з Лесбоса.

  Фільм знімали 10 тижнів у Криму. Для зйомок збудували грецьке місто на початку Балаклавського заливу з портовою площею, домівками, вуличками, кафе і церквою. А під віллу, де молодята проводять свій медовий місяць, відвели Воронцовський палац в Алупці.

  Хто ж знав, що журналістки такі спокусниці.

  Поціновувачка жіночої краси Людмила Ширяєва.

  На роль головної героїні претендували 1000 дівчат, але пощастило лише американській акторці Авалон Беррі. Це було лише початком випробувань для двадцятилітньої артистки. Їй довелось заради ролі обстригти свої довге густе волосся і перефарбуватись з шатенки на блондинку. Новину з волоссям Авалон зустріла з жахом. Вона втекла з знімального майданчику і вся група шукала її цілий день ялтинськими вулицями. Дівчина таки обстриглась. Новий образ акторка зустріла з захопленням. Тим паче досі Авалон залишається блондинкою, щоправда з довгим волоссям.

  Омріяне і солодке почуття. Забавка перетворилась на жах.

  Аби зіграти в «Сафо», де всі персонажі розмовляють англійською, Богдану Ступці довелось напамять вивчати свої тексти. Йому навіть вигадали спеціального суфлера – він тримав великі плакати, на яких російськими літерами був написаний англійський текст.

  В 1920-х роках відбуваються події. В центрі сюжету молода американська пара Філ (Тоді Солей) і Сафо (Авалон Беррі). Остання – гарна, своєрідна дочка міліонера, яка постійно експериментує зі своєю зовнішністю, в сексуальному житті і не перестає шукати «себе справжню».

  В медовий місяць вона з чоловіком приїздить на грецький острів Лесбос. Там якісь загадкові обставини, теорія ймовірності або просто така собі доля зводить її з дочкою російського археолога-емігранта (Богдан Ступка) Хеленою (Людмила Ширяєва).

  Сафо у новому образі – кокетливому.

  Остання чарує Сафо, відкриває інший бік кохання – жіночої пристрасті. Так як Хелена кохає не лише Хелену, але і Філа, вирішує їх познайомити, аби створити ідилію на трьох. Проте між подружкою Сафо і чоловіком виникає сильне почуття. Воно змушує головну героїню ревнувати.

  – Фільм «Сафо» – кіно про ерос, – коментує режисер Роберт Кромбі. – Це божевілля. Стародавні греки навіть ставили діагноз – «ерос». Це як хвороба. Моє кіно – про почуття, які поступово вбивають людину. Стрічка – не у стилі відомого режисера Тінто Брасса, вона ближча до «Гіркого місяця» Романа Поланського.

  За матеріалами піар-служби Інтера

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись