1. Solomia: “«Я чекатиму» – це найважливіше, що може сказати жінка”!

  27 серпня о 19.00 у Piano Café відбудеться презентація одразу двох музичних проектів співачки, композитора і поетеси Solomia: відео на пісню «Я чекатиму» і проекту «Дитяче Радіо».

  Її голосом насолоджувалися монархи, президенти й топ-дипломати світу. Впізнаваний тембр, глибокі тексти й стильні фортепіанні аранжування створюють вишукану й неповторну атмосферу, гідну найвибагливішої публіки.

   

  Solomia: “Коли чоловік на Сході, а жінка залишається з дитиною на руках… то приходять слова, народжуються пісні.
  «Я чекатиму» – це найважливіше, що може сказати жінка: матір, дружина, сестра, доня. Це молитва і віра, які здатні творити дива.

  А проект «Дитяче Радіо» – це веселі й сонячні пісні для дітей. Малюки мають вчитися любити цей світ. Як кажуть, усі негаразди – він нестачі любові”.

   

  Андрій Буцько, аналітик:
  Майже випадково натрапили на добірку Олени Карпенко “День народження “. Чудовий проект. До виходу цього альбому важко було знайти музику, яка б сподобалась дітям і водночас була б рідною Українською Мовою. Цього дуже не вистачало. Діти слухали диск допоки він реально не стерся. Сподіваюсь, що це не останній диск Олени і початок розвитку дитячої української пісні.

   

  Анна Багряна, письменниця, поетеса:
  Олена Карпенко (Solomia) – справжня фея-чарівниця. Бо вміє дарувати свято і дітям, і дорослим. Це той унікальний випадок, коли в одній людині гармонійно об’єдналося одразу кілька талантів. Олена – поетеса, композитор і співачка.
  Дуже вишукана, мудра, вимоглива до себе. І надзвичайно світла. Через поетично-музичну творчість вона передає своє світло іншим людям. І в неї це чудово виходить!
  Коли ми познайомилися, Олена подарувала мені свої книжки і диски, серед яких був альбом з піснями для дітей «День народження». Я дала його послухати своїй 6-річній племінниці, і та одразу ж почала радісно тацювати. Довий час диск із піснями Олени був її найулюбленішим. А тепер ці пісні слухає моя 2-річна донечка. І знову – море дитячої радості, позитиву.
  Думаю, це саме те, що потрібно сучасним українським дітлахам – просто, красиво, весело, від щирого серця, при цьому створено й виконано на високому професійному рівні.
  Дуже важливо, що Олена Карпенко не обмежує себе одним жанром, тематикою чи стилем, не орієнтується на конкретно визначену аудиторію. Її залюбки слухають і немовлята, і старші діти, і підлітки, і дорослі, і навіть дуже дорослі люди. Кожен знаходить у її творчості щось близьке для себе. Її поезія торкається найтонших струн людської душі, породжуючи шляхетні, теплі почуття. Її музика ніби переносить нас в якусь неземну реальність, підіймає над буденністю, очищає, додає мудрості. Її ніжний голос заворожує і дарує надію на те, що світ неодмінно стане добрішим.

  Адреса Piano Cafe: вул. Ярославська, 56 а, М. Контрактова площа, Київ.

  Фото: з архіву Solomia

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись