1. Секрети «Танцюють всі!» відкриють у Новорічну ніч

  Яскраві учасники, що не потрапили у фартову двадцятку танцюристів «Танцюють всі!», у Новорічну ніч затанцюють на СТБ. На український Новий рік приїде, не зважаючи на зимову заметіль, мужній Термінатор та серцеїд Зорро.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила піар-служба СТБ.

  У Новорічну ніч, на телеканалі СТБ, глядачі спостерігатимуть за святковим гала-концертом «Танцюють всі!». Сюрпризи гарантовані!!!

  Знаменитий танцюрист, суддя проекту “Танцюють всі!” Влад Яма

  По-перше, танцюватимуть таланти, що не пройшли відбірні тури, по-друге, танці будуть поставлені на знамениті мелодії та пісні з радянського кіно, по-третє, журі постануть в образах супергероїв – Зорро, Термінатор.

  На гала-концерті лунатимуть пісні з «Людина-Амфібія», «Іронія долі, або з легкою парою», «Карнавальна ніч», «Три мушкетері», «Кавказька полонянка», «Іван Васильович змінює професію», «Мері Попінс, до побачення!», «Звичане чудо».

  Учасники проекту поділяться історіями про танцювальні курйози і свої мрії, про те, що очікують від нового року, і як змінилось їхнє життя після участі в шоу. І звісно будуть відкриті секрети « ЗА КАДРОМ».

  Мило спілкуються Алібі, Максим Пекний та Євгеній Кот.

  На святі не обійдеться без зірок. Вони розкажуть за кого вболівали, а глядачі дізнаються, кому з учасників пощастить у Новому році потанцювати зі знаменитостями.

  Лілія Ребрик обрала найкращу компанію – поміж двома Сашками. Тож у 2009 році здійсниться мрія телеведучої. Цікаво, що загадала чарівна Ліля?

  Фото: піар-служба СТБ

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись