1. Сашко Положинський будує Запорізьку Січ

  У рамках акції „Відродимо Запорізьку Січ!” лідер гурту „Тартак” Сашко Положинський зібрав команду з 18 добровольців, які з 10 до 22 серпня будуть жити на території „Хортиці” і виконуватимуть земляні та будівельні роботи з відбудови „Запорізької Січі”.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба групи «Тартак».

  Не встиг співак повернутись з Червонодібровської Січі, що на Глибочині, яка є спортивним табором для юнацтва та тренувальним центром для професійних спортсменів з фрі-файту, як одразу ж вирушив до Національного заповідника „Хортиця”.

  Нагадаємо, що 19 червня цього року стартувала всеукраїнська благодійна акція з відродження історично-культурного комплексу „Запорізька Січ” – „Відродимо Запорізьку  Січ!”. Мета акції – збір пожертв на завершення будівництва ІКК «Запорізька Січ» на острові Хортиця в місті Запоріжжя.

  Положинський вже не вперше допомагає „Хортиці” як словом, так і ділом. Нещодавно він брав безпосередню участь у відбудові комплексу, а зараз ще й зібрав команду добровольців, і закликає наслідувати його приклад.

  Фронтмен гурту „Тартак”: „Керівництво Січі вже не знає, що з нами робити. Ми виконуємо роботу швидше, ніж нам доручають наступну. Ми викопали траншею для протипожежної системи, на яку нам виділили тиждень, за один день! Роботи біля церкви, на які нам відвели виділили весь день, ми зробили за дві години”.

  З початку акції вже було зібрано 140 тис. грн. у грошовому еквіваленті, та ще 110 тис грн. у вигляді будматеріалів, вантажної, підйомної та іншої техніки.
  Зараз реконструкція Січі перебуває у початковому стані, але до жовтневого свята Покрови організатори планують показати людям досить вагомий результат.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись