1. Роман Віктюк покаже свій фірмовий стиль у виставі з італійським присмаком «Фердинандо»

  5 квітня о 19.00 у Театрі оперети (Київ) відбудеться вистава Романа Віктюка «Фердинандо». Глядачі протягом 2,5 годин матимуть можливість відчути у повній мірі дійство за п’єсою одного з найзагадковіших драматургів сучасності Аннібале Руччелло.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили організатори.

  Вартість квитків від 300 до 1500 грн.

  Фердинандо – Роман Полянський, актор Театру ім. Вахтангова.
  Сеньйора Клотільда Луканігре – н. а. Росії Ера Зіганшина, актриса театру БДТ ім. Товстоногова
  Діва Джезуальдо – Ольга Онищенко, актриса Театру Романа Віктюка
  Падре Кателліно – Андрій Васильєв, випускник Щукінського училища

  Творіння фантазії Романа Віктюка за п’єсою одного з найзагадковіших драматургів сучасності – італійського автора Аннібале Руччелло (його вже нема в живих) стало найбільш ексцентричним. Трактування змісту дуже гостре.

  «Фердинандо» – це фірмовий стиль «раннього Віктюка», що склався на рубежі 1990-х років («Служниці», «Федра», «М. Баттерфляй»). Вишукані «балетні» мізансцени, повна чуттєвості музика, найтонші відтінки взаємин героїв підкреслюють дотепно закручену інтригу, в фіналі якої глядач отримує абсолютно несподівану відповідь на питання, хто ж такий насправді Фердинандо?

  Він кожному дає бажане – спокусник в образі прекрасного юнака. У нього закохуються всі, незважаючи на вік, стать і почуття обов’язку. Мелодрама? Детектив? Притча? Як би там не було, це розмова про кохання.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись