1. Племінниця Посла Грузії в Україні підкорила столичну еліту

  Мар'ям, племінниця Надзвичайного і Уповноваженого Посла Грузії Григола Шалвовича Катамадзе

  14 жовтня у новій будівлі Посольства Грузії в Україні дизайнер Олександр Гапчук презентував колекцію, яка відобразила синтез двох культур – української і грузинської.

  У новій будівлі Посольства Грузії в Україні зібралась столична еліта, аби привітати Надзвичайного і Уповноваженого Посла Грузії Григола Шалвовича Катамадзе з відкриттям, а також поринути у світ грузинської та української культур очима дизайнера Олександра Гапчука.

  Григол Шалвович Катамадзе

  Насамперед Григол Шалвович привітав гостей, які, не зважаючи на свої справи, таки обрали свято Посольства Грузії. Уповноважений Посол говорив промову українською мовою, чим викликав у присутніх неймовірний захват.

  Святкову програму розпочала грузинська красуня, племінниця Григола Катамадзе Мар’ям, яка представила столичній еліті справжній грузинський національний танець. Дівчина приїхала з Грузії спеціально на показ Олександра Гапчука. Було настільки тихо, лише стукіт серця кожного гостя гомонів. Глядачі спостерігали за кожним рухом талановитої танцівниці.

  Услід за феєрією танцю стартував показ Олександра Гапчука. Окремою лінією колекції pre-a-porter de luxe сезону весна-літо 2010 стало взуття. Легендарний дизайнер Тата Варданашвілі розробила ексклюзивну колекцію взуття для цього показу. Їй вдалось безпомилково вловити концепцію колекції: поєднати світові тренди з колоритом грузинських традицій.

  Один із основних акцентів колекції – етнічний орнамент текстилю XII-XVII століть. Колись це були яскраві і соковиті відтінки, але з часом, втративши свою глибинність, перетворились на витончені пастельні тони. Вишуканий гранатовий, благородний синій, примарний бузковий – стали основою колекції.

  Олександр Гапчук, колекція весна-літо 2010


  В орнаментах використовуються мереживне шиття сріблом і золотом, інкрустація каменями, запозичені у християнських обрядів і церковних оздоблень XII-XVII століть.

  Олександр Гапчук, колекція весна-літо 2010

  А все починалось з Посольства Грузії в Україні, яке запросило модельєра відвідати Грузію, аби побачити стародавню історію з середини, познайомитись з культурою, з добрими і чуйними людьми, країною квітів і пісень. «Поринувши у світ грузинської культури, не можливо залишитись байдужим», – зізнається дизайнер.

  Мар'ям, племінниця Надзвичайного і Уповноваженого Посла Грузії Григола Шалвовича Катамадзе, Олександр Гапчук
  Мар’ям

  Після показу з’явилась знову прекрасна племінниця Посла, але вже з вогнем у руках. Її танок став сильнішим за попередній, ця неймовірна енергетика сколихнула весь зал. Гості не припиняли аплодувати.

  Олександр Гапчук, колекція весна-літо 2010, Григол Шалвович Катамадзе
  Олександр Гапчук і Григол Шалвович Катамадзе

  Завітала на свято дизайнерка Юлія Айсіна. Навесні цього року модельєрка представила колоритну колекцію осінь-зима 2009-2010 під патронатом Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Григола Катамадзе в рамках Українського Тижня Моди.

  На колекцію Юлію надихнув національний грузинський чоловічий костюм, чіткі лінії і стрункі силуети чохи, а також невичерпна грузинська доброзичливість і енергетика. У новому творінні дизайнерки переважають речі, щільно прилягаючі до талії, суворо обіграні лінії силуету, з додаванням незвичних аксесуарів.

  Вкінці показу вийшла вишукана, ніжна і загадкова жінка в образі Святої Ніно, яка хрестила Грузію. Це була Євгенія Власова – обличчя Дому моди Юлії Айсіної.

  Григол Шалвович Катамадзе

  Серед гостей були помічені Марія Кінах, Олександр Злотник, Дмитро Гордон, Олег Чорний, Анатолій Зленко.

  Мар’ям танцюватиме знову 20 жовтня 2009 на показі Олександра Гапчука у рамках 25-го Українського Тижня Моди.

  Автор: Ірина Новоставська
  Фото: надані прес-службою заходу
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись