1. Пітерський проект Shockolady з бензопилкою взявся за український ринок

  Shockolady Алла Смородинська. Це проект, що об’єднує музичний коктейль power pop, post rock, electro jazz. Він використовує смачні приправи: вокал, гітара, бас гітара і ударні. Ця гаряча дівчина розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про майстер-класи по бродвею та захист дисертації.

  Алло, на вас цікава сукня. Хто дизайнер?

  Її і кілька інших костюмів привезено з США. Там є певні магазини для фліків. Власне, це нижня білизна. Дурна ідея!

  Як вас зустріла Україна, Київ?

  На даному етапі дуже гостинно, приємно, але злегка обережно. Приміром, я була на заходах і всюди до мене приглядались.

  Ваша оцінка українському шоу-бізу?

  Мені дуже подобаються ваші артисті. Вони також у нас працюють. Мені до вподоби поп-зірки такі як Ані Лорак, поп-рокові команди «ВВ», «Океан Ельзи», «Бумбокс».

  Можна порівняти Пітер зі Львовом, а Москву з Києвом?

  Я була у Львові ще маленькою. Мені дуже сподобалось, але російською зі мною не розмовляли і ніхто мене не розумів. Не певна, що Санкт-Петербург зі Львовом абсолютно схожі, але за історичними аспектами – так. Пітер – таке сумне місце, місто Достоєвського, а Львів – сонячний куточок. Київ і Москва схожі. Коли нас возили центральними вулицями, я сказала моїм друзям: «Дивовижно, наскільки широкі вулиці, як масштабно. У Санкт-Петербурзі все більш приземлене, вузькі вулички».

  Чи не цікавить вас взяти участь у «Новій Хвилі» наступного року?

  Життя покаже. Ми знаємо, як відбуваються конкурси. Від цього і залежить.

  Вам хтось сподобався з цьогорічних конкурсантів?

  На даному етапі, так як готуюсь до європейських гастролів, репетирую постійно, тому вдома опиняюсь пізно ввечері. У Києві добираюсь додому лише вночі, адже треба встигнути усе відвідати, подивитись. У Пітері все залежить від графіку репетицій, але теж достатньо пізно. А ще скоро захищаю дисертацію.

  Яку?

  Дисертацію з інноваційних стратегій по просуванню бренду на ринку одягу. Тема мені дуже цікава, але насамперед – це звісно сцена.

  Ви були у Москві на майстер-класах з Бродвею. Які враження?

  Це незабутні тижні. Всі, що навчались зі мною – це професійні артисти мюзиклів. Я з усіма подружилась. Другий аспект – педагоги, які змогли нам створити атмосферу бродвею, починаючи з дисципліни. Репетиції стратували з 10.00, тобто за 15 хвилин ми мали бути на підлозі. Інші варіанти просто не можливі. Вони нам ставили фрагменти шоу. Тільки так можеш навчитись співати і танцювати паралельно. Це були шматочки мюзиклів, про які я ніколи не чула. З нами працювали педагоги, яким під 50, але при цьому вони у чудовій фізичній формі. Я зрозуміла, до чого треба прагнути – співати і танцювати на живо. Після цього навчання повернулась стурбована. Навіть своїх музикантів примушую танцювати. Ми не маємо права приїхати на захід з поганим рівнем. Ми повинні чимось запам’ятатись.

  Ви презентуєте в Україні англомовний альбом. Що буде далі?

  Це напрям new wave – power pop, post rock, electro jazz. Але ми вже зараз записуємо російськомовний альбом у стилі поп-рок. У ньому будуть кілька композицій англійською мовою, так як я її дуже люблю.

  До слова. 1 серпня Алла Смородинська презентувала свій англомовний альбом «What is This Thing Called Love?» у столичному клубі «Королі і капуста», а вже з понеділка він опинився на розкладках. Shockolady з’явилась на публіці з бензопилою.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: прес-служба Shockolady в Україні

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись