1. Павло Табаков пропонує Різдво для двох

  У Львові, на Андрія, відбулася презентація різдвяного альбому Павла Табакова „Різдво для двох”. Оригінальне ексклюзивне оформлення альбому – милі янголята від львівської лялькарки Інни Івасюк.

  Привітати співака із виходом його другої збірки у Гранд клуб „Софія” прийшли ті, хто мав причетність до її створення, а також колеги по шоу-бізнесовому „цеху” й представники бізнес-еліти міста. Усього – близько семи десятків поціновувачів якісної різдвяної музики.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила піар-служба Павла Табакова.

  Завітали на презентацію і найближчі для Табакова люди – мама та дідусь. Із зірково-творчих персон на вечірці були помічені лідер гурту „Мері” Віктор Винник, співачки Олена Корнєєва та Людмила Ясінська, лялькарка-дизайнер Інна Івасюк…

  Альбом „Різдво для двох” – некомерційний, – розповідає Павло Табаков. – Пробував випустити його у Києві, але там, як виявилося, колядки нікому не цікаві… Якби не меценатська підтримка компанії „Берта”, збірка не побачила б світу.

  Роботу над різдвяним альбомом співак розпочав ще навесні. Участь у його записі взяло близько 20 музикантів, зокрема струнний квартет та духове тріо. Бек-вокальні партії наспівував і сам Павло Табаков. Назву збірці дала одна із романтичних колядок, що увійшла до неї, – на слова Лідії Лазурко та музику Павла Табакова. „Музику до „Різдва для двох” я написав за десять хвилин, зауважує співак. – А коли є таке натхнення, то хітовість пісні гарантована”.

  Збірка об’єднала 11 колядок (зокрема одну новорічну пісню). Сім колядок – авторські. Три – традиційні. Утім, у виконанні Табакова „Добрий вечір тобі”, „Бог ся рождає” і „Щедрий вечір” зазвучали по-новому. Стилістично альбом напрочуд різноманітний: меломани почують у ньому джаз, поп-рок, фольк, латино…

  В одному із примірників альбому вкладено сюрприз – несподіване для покупця повідомлення такого змісту: „Вітаємо! У ваш дім прийде заколядувати Павло Табаков!”. Тож комусь із прихильників випаде нагода приймати у себе вдома зіркового колядника

  А рівно через місяць 13 січня – у Львівській опері відбудеться сольний концерт Павла Табакова „Різдво для двох”, який має усі шанси стати найромантичнішим різдвяним подарунком львів’янам зими-2009.

  Фото: піар-служба співака

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись