1. Ольга Фреймут стала обличчям колекції Оксани Караванської у Нью-Йорку

  Ольга Фреймут стала обличчям колекції Оксани Караванської у Нью-Йорку

  Дизайнер Оксана Караванська підписала контракт із авторитетним шоу-румом  Нью-Йорка – «B.Clark Design». Обличчям колекції стала іменита ведуча Ольга Фреймут.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Оксани Караванської.

  Ольга Фреймут стала обличчям колекції Оксани Караванської у Нью-Йорку

  Як відзначила дизайнер, з Ольгою Фреймут їх пов’язує не тільки давня взаємна симпатія. «Ми запросили до співпраці Олю не випадково, – каже модельєр. – В ній є рідкісне поєднання жіночної сексуальності з пуританською цнотливістю. Окрім того, значно цікавіше працювати з образом успішної реалізованої жінки з інтригою в очах».

  Ольга Фреймут стала обличчям колекції Оксани Караванської у Нью-Йорку

  «Я із задоволенням працюватиму з Оксаною, адже у нас із нею багато спільного, – прокоментувала ведуча. – Вона так само любить і вміє цінувати українське, мені імпонує її індивідуальність. Більш того, мене можна сміливо назвати затятою шанувальницею Оксани Караванської. Вона мій дизайнер – і по духу, і по крою, тому я люблю і вмію її носити».

  Ольга Фреймут – відома телеведуча, веде ранкове шоу «Нового каналу». До цього працювала на «Бі-Бі-Сі», а також у міжнародній та fashion-журналістиці. Має досвід роботи моделі в Україні та поза її межами.

  Оксана Караванська є членом Експертного комітету Української Ради Моди. У 2009 році відбувся показ колекції дизайнерки осінь-зима 2009-2010 у рамках «Pret-a-Porter Paris. The Heart of Fashion» (Париж, Франція), а також весна-літо 2010 – у Нью Йорку.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись