1. Олександр Пономарьов свої 36 зустрів у мафіозному клані

  9 серпня золотий голос країни Олександр Пономарьов святкував свої 36 років. В одному із столичних ресторанів зустрілись мафіозні клани – знаменитості.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Олександра Пономарьова.

  Дружина Пономарьова Вікторія
  На місце подій Дон Пономарьов прибув на автівці 30-х років. Гості, що пройшли перевірку в іменинника, засідали за столи гри у покер.

  Дмитро Дікусар, Лілія Подкопаєва, Ірина Білик

  Чимало мафіозій віддали шану Олександру: Олександр Асаулюк, бізнес-леді Лілія Подкопаєва, кутюр’є Сергій Єрмаков, Таїсія Повалій та Ігор Ліхута, Остап Ступка з дружиною, Наталія Валевська, Ірина Білик з Дмитром Дікусаром, Василь Бондарчук, Олександр Богуцький, Юрій Фальоса, Дмитро Клімашенко, Влад Ряшин.

  Остап Ступка з дружиною

  Наталя Валевська
  Подарунками іменинника засипали. Втім несподіванкою для Пономарьова стало музичне привітання його дружини Вікторії за участь двох протеже продюсерського центру «З ранку до ночі» – Tori Joy і Іри Пойзон. Дочка золотого голосу України – Євгенія виконала таткові «Любиш ти мене чи не любиш».

  Винуватець мафіозної паті вирішив теж порадувати гостей, тому представив демо-версію кліпу на нову пісню «Do You Want It».

  Під кінець свята винесли торт, декорований валютою.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись