1. 2 роки виповнилось Олександру-молодшому Пономарьову


  15 лютого Олександр і Вікторія Пономарьови відзначили День народження сина – Олександра-молодшого. Протягом двох тижнів батьки займались організацією свята.  Про це «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» повідомила прес-служба Олександра Пономарьова.

  Вдома Олександра Олександровича зранку вітали батьки і бабця з дідусем. Вручення подарунків було не зовсім звичним, адже Сашко мав сам їх знайти за викладеними на підлозі серцями, які вели його до «скарбів». Коли малюк дістався до гарний коробочок, на радощах повторював «О так, так». Батьки подарували сину великий електронний трактор, зброю з повітряними кулями і музичний килим. Бабця з дідусем презентували будівельний набір.

  Далі день народження Олександра-молодшого відзначали у дитячому затишному ресторані «Чіполіно», який знаходиться у центрі Києва. Із запрошених були лише родичі і друзі з дітьми.

  Розважальна програма була із багатьох конкурсів, деякі із них вигадала мама Вікторія. Також веселили гостей і дітей клоуни, артисти, які показували різні трюки з дресированими тваринами. Олександру-молодшому дуже сподобався папугай, що розмовляє.

  Вкінці святкування у зал внесли трьохярусний торт. Він був прикрашений улюбленими іграшками маленького Сашка, що виконані із солодощів.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись