1. Олександр Бобік змінив дату весілля заради «Танцюють всі!»

  Почесний суддя телевізійного проекту «Танцюють всі!» та керівник танцювального центру «Myway» Олександр Бобік, 32 роки, розповів «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», на які самопожертви довелось піти заради танцювального проекту, хто серед учасників, на його думку, безсумнівно лідери у танці, та чому виграв саме Олександр Останін.

  Олександре, зараз дійшов фінішу грандіозний проект «Танцюють всі!». Однак, вже ви і інші судді в останньому прямому ефірі сказали, що буде продовження. То чи варто сподіватись на «Танцюють всі – 2» та коли? Чи буде Олександр Бобік у наступному сезоні?

  Маю надію, що навіть світова економічна криза не зможе вплинути на проект і другий сезон «Танцюють всі» розпочнеться восени. Щодо моєї участі в наступному проекті – то я із задоволенням прийму таку пропозицію.

  Який підсумок можете підвести після завершення проекту?

  Знову і знову переконуюсь в тому, що Україна – насправді країна обдарованих і талановитих людей. Але зазвичай нам бракує інформації щодо нових, сучасних світових тенденцій і ми просто не встигаємо.

  Чи були танцюристи, вибування яких ви не очікували? У наступній, підсумковій програмі Лілія Ребрик розповідатиме про те, що не очікувала, що Тоня Руденко не дійде до фіналу. Що скажете ви з цього приводу?

  Звісно, несподіванки були. Особисто для мене – це вихід з проекту Тоні Руденко та Марії Безякіної. Загалом, багато насправді сильних танцюристів дуже рано вибули з проекту. Можливо, якщо б вони продовжили боротьбу, глядачі мали б змогу побачити яскравіше і цікавіше шоу.

  Фото: СТБ

  Переміг Олександр Останін у проекті. Чому так? Бо жінок в Україні більше за чоловіків чи тому, що танцюристи з імям Олександр фартові?

  Останін – найстабільніший танцюрист сезону, він припускав менше помилок, його виступи завжди гармонійні й виграшні – так що перемога закономірна. А щодо імені – то воно й насправді фартове – адже в фіналі проекту брали участь два Олександри.

  Назвіть найяскравіших, на ваш погляд, танцюристів проекту?

  Маріям Туркменбаєва, Олександри Останін і Лещенко, Наталі Кротова.

  Фото: Ігор Міхлик, ГУЧНІ ІМЕНА

  Чи були ви завжди згодні з оцінкою суддів проекту «Танцюють всі!»?

  Відповім коротко. Не завжди (усміхається Олександр).


  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА

  Як у вас склалися стосунки з іншими членами журі?

  Чудово. Мені насправді було цікаво працювати з цими людьми – яскравими особистостями і професіоналами.

  Що думаєте з приводу того, що у проекті не всі члени журі з України?

  Я вважаю, що Франсиско Гомез додав колориту судійській колегії, а ще: це насправді професійний і свіжий, незаангажований погляд.

  Олександре, ви працювали з Асією Ахат, Дімою Клімашенко, Маєю Мігель, ТНМК, Алібі, Кіше, Вова зі Львова. З ким з них вам найбільше сподобалось працювати? І з ким продовжуєте вашу співпрацю?

  Зараз працюю над сольною програмою (ставлю хореографію) співачки Маї Мігаль. Приємно працювати з усіма – адже всі артисти мають свою, неповторну специфіку….. але найяскравіша для мене співпраця – з дуетом Алібі.

  Хто проводив вам майстер-класи в Лос-Анджелесі, Чикаго та Лондоні? Чи ці хореографи працювали зі знаменитостями? З якими?

  Я мав змогу працювати на майстер-класах зі справжніми сучасними зірками танцю: Лондон – Франсиско Гомез (хореограф для шоу Кайлі Міноуг), Андре Фуентес (хореограф Брітні Спірс), Кевин Меєр (Пуссікет Доллс, Мішель Шайзінгер), Чикаго – Патрик Чен (засновник Dance2XS), Л.А. – Марті Куделко ( хореограф Джастіна Тімберлейка).

  Ви плануєте потрапити на кастинг танцюристів для Балет Брітні Спірз. Можна більш конкретно дізнатись дату. І чим збираєтесь брати?

  Детальна інформація про цю подорж і сам кастинг – в січні. Поки залишимо цю інформацію закритою, але обіцяю поділитись новинами.

  Ви познайомились з Крістіною Агілере та її балетом, коли вона була у гастрольному турі в Києві. Які враження від проробленої роботи зірки з балетом? Чи їхній танцювальний рівень вищий за український?

  На концерті Агілери я вкотре впевнився, наскільки вагома присутність танцюристів на сцені….

  І таке зовсім не професійне питання – ви одружений? І власне коли це сталося?

  Я одружився зовсім нещодавно – 10 серпня – до речі це цікава історія. Весілля було призначено на 1 серпня, та через участь у проекті ми мали перенести дату всього за кілька днів, коли гості вже отримали запрошення, і підготовка була в розпалі. Та мистецтво вимагає жертв (усміхається Олександр).

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: піар-служба Олександра Бобіка

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Honey сказав(ла):

   Грудень 16, 2008 @ 2:44 pm

   он такой лапочка.. Еще – умница и талант! А когда мастер классы в Киеве будут проводиться?

  2. Денис з думкою про весілля сказав(ла):

   Січень 10, 2009 @ 12:06 pm

   Думаю в житті потрібно правильно розставляти пріоритети. І весілля має бути вище за якесь шоу.

  Висловлюватись