1. Новий смак бруклінських пиріжків

  18 січня відбулась презентація першої масштабної хіп-хоп паті столиці – «Бруклінські пиріжки». На вечірці був помічений іменитий танцюрист Олександр Бобік.

  Ольга Черткова, піар-менеджер вечірки

  Колись, у 2001-2002 роках, «Бруклінські пиріжки» – це була радіопередача, яка виховувала всю хіп-хоп молодь столиці. Ведучими проекту стали Фоззі (група «ТНМК»), Сашко Полонинський (група «Тартак») і DJ Dimmy D. Це була унікальна радіопередача, яку записували на касети і передавали один одному. Проект, який не чули, але знали у всій Україні.

  Фоззі: «Ми познайомились з Олександром Бобіком на фестивалі «Таврійські ігри». Це вже понад 10 років тому. Ми співпрацювали з ним та його балетом. У нас на сайті є зйомки новорічного вогника у Москві. Це класичний склад групи «Soul B» – кращих танцюристів. Олександр, на мій погляд, найкращий, гордість країни. Ми можемо нарахувати чотири спільні роботи з Санею, плюс концерти та спільні виступи».

  Фоззі

  6 років був загублений ексклюзивний і таємний рецепт.

  Але 18 січня 2009 у нічному клубі «Sorry, бабушка» розпочався новий етап розвитку української хіп-хоп культури. «Бруклінські пиріжки» – це вечірки, які підтримують старі традиції і додають свіжі віяння.

  Фото: Юрій Новоставський, ГУЧНІ ІМЕНА

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись