1. Наталка Карпа дебютує як режисер у новій Різдвяній казці

  Наталка Карпа, Різдвяна казка

  Співачка Наталка Карпа з головою занурилась в атмосферу казкового Різдва. Щоб зробити особливий подарунок до свят своїм шанувальникам, вона відклала усі справи і спеціально приїхала до рідного Львова зняти справжню Різдвяну казку. Родзинкою цього відео стане те, що Наталка Карпа виступить в ньому не тільки співачкою та головною героїнею, але й режисером.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Наталки Карпи.

  Наталка Карпа: «Відео «Різдвяна казка» стане моїм режисерським дебютом. Тому до вибору навіть найменших деталей я ставлюсь дуже відповідально. Реалізувати цей проект мені допомагає команда професіоналів, з якими легко і комфортно працювати.»

  Як зізнається співачка, відео буде дуже світлим, добрим, святковим і по-казковому щирим. Основним його меседжем стане те, що все наше життя – це диво. І дива, справді, дуже часто з нами трапляються. Просто ми їх за всіма своїми справами не завжди помічаємо.

  «Різдво об’єднує, дивує, дарує трохи ностальгії і неповторну атмосферу казкової ейфорії, – каже артистка. – Якщо Ви повірите в казку, вона обов’язково з Вами трапиться, повірите в диво – побачите його. Саме тому діти – найщасливіші! Вони вірять. В душі ми завжди залишаємось дітьми. І Різдво – саме той час, коли про це неодмінно потрібно згадати!».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись