1. Наталія Волкова поїде на відбірний тур представника Росії на «Євробаченні – 2010»

  Наталія Волкова поїде на відбірний тур представника Росії на «Євробаченні – 2010»

  У той час, як інші українські артисти висловлюють у ЗМІ своє обурення з приводу поїздки від нашої країни на «Євробачення» в Осло Василя Лазаровича, співачка Наталія Волкова вирішила поборотися у відбірних турах як представник Росії на цьому ж конкурсі.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Наталії Волкової.

  «Я впевнено можу назвати себе патріоткою, адже дуже люблю свою країну, але в обставинах, що склалися мною прийнято рішення поборотися за те, щоб на «Євробаченні-2010» представити дружню нам країну – Росію», – заявляє Наталія Волкова.

  Зі слів співачки, вона сповнена сил для гідної презентації Росії в Осло. Для цього у минулому році менеджментом співачки, на основі оголошеного конкурсу на написання кращої пісні для «Євробачення», була відібрана композиція-переможець. Вже кілька місяців виконавиця разом зі своєю командою працює над створенням конкурсного шоу.

  Відзначимо, що раніше за Росію збиралася виступити Вєрка Сердючка, яка все-таки в 2007 у Фінляндії відстояла Україну і зайняла друге місце. Також минулого року українка Анастасія Приходько представила на «Євробаченні» саме росіян. А от Наталія Волкова в 2009 результати національного відбору не заперечувала, відзначивши, що готова битися ще раз у наступному році.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись