1. На СТБ стартують вокальні таланти «The X Factor»

  Маша Собко

  «СТБ» не припиняє дивувати глядачів. Стартували другі сезони «Танцюють всі!» і «Україна має талант». Але, як виявилося, це лише початок. Телеканал придбав права на створення в Україні найбільш успішного талант-шоу світу «The X Factor», який відкриває виключно співочі таланти.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «СТБ».

  Головне завдання проекту – знайти звичайних людей, які володіють справжнім вокальним талантом, і хочуть, щоб про них дізналися не тільки близькі, але й уся країна.

  «Під час проведення кастингів на «Україна має талант »ми зрозуміли: у країні величезна кількість співаків і потрібно створювати окрему програму з ними», – пояснює вибір на користь цього шоу Сергій Назаров, директор департаменту планування і закупівлі програм телеканалу «СТБ».

  5-й сезон «The X Facto»r став найуспішнішим шоу 21-го століття у Великобританії після британської версії «Талантів» і пройшов з середньою часткою шоу 42%, фінальний випуск досяг частки 52% (аудиторія 4 +). У США вже успішно пройшло 8 сезонів американського аналогу «The X Factor – American Idol», який всі ці роки стабільно стає найуспішнішим розважальним проектом серед всіх інших у країні. Фінал останнього сезону «American Idol» зібрав біля телеекранів більше глядачів, ніж всі інші шоу на національних американських каналах разом узяті, – 28 мільйонів. Шоу формату «The X Factor» бачили більше сотні країн світу.

  Як розповідає Сергій Назаров, у всьому світі існує три найбільш масштабних шоу, які займаються пошуком талантів: «SoYouThinkYouCanDance?» (аналог в Україні – «Танцюють всі!”), «Got talent» (аналог в Україні – «Україна має талант») і «The X Factor» (вокальне шоу). «І в 2010 році в ефірі СТБ ми запустимо цю Велику трійку: навесні – другий сезон «Україна має талант », восени – «Танцюють всі! -3»та «The X Factor». Вперше в історії світової телеіндустрії, всі ці три формату талант-шоу виходитимуть на одному каналі, на СТБ », – зазначає Сергій Назаров.
  І додає, що вирішальним фактором у продажу прав на створення української версії СТБ став успіх талант-шоу «Україна має талант». «Керівництво «FremantleMedia» (правовласники) вважає українську версію однією з найкращих у світі», – пояснює він.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 7 коментарів

  1. Лулу сказав(ла):

   Жовтень 22, 2009 @ 9:17 am

   Те, що програма «Україна має талант» буде мати продовження, можна лише вітати. Адже головне завдання нового проекту – знайти звичайних людей, які володіють справжнім вокальним талантом. Наша країна багата на співочий народ, і талановиті люди заслуговують на те, щоб розвиватись та бути відомими!

  2. Кандид сказав(ла):

   Жовтень 22, 2009 @ 9:22 am

   С удовольствием болела за участниц шоу талантов Юлию Кувшинову и Дарью Швецову, которые запомнились необыкновенными голосами и душевным исполнением. Даже не думала, что непрофессионалы могут ТАК петь. Буду с нетерпением ждать новой программы «Громкие имена» и думаю, что она будет не менее яркой и запоминающейся!

  3. Заяц сказав(ла):

   Жовтень 22, 2009 @ 10:05 am

   В Украине очень много талантливый детей и взрослых. Именно об этом свидетельствует появление отдельной программы для поющих. Кто будет вести эти проэктыы пока не говорят, жаль, интересно

  4. кент сказав(ла):

   Жовтень 22, 2009 @ 10:27 am

   Это же хорошо, когда хорошее шоу имеет свое продолжение в других аналогичных передачах. Не зря старались “Україна має талант” и Оксана. 🙂

  5. Нора сказав(ла):

   Жовтень 22, 2009 @ 1:58 pm

   Отлично, что теперь будет отдельная программа для тех, кто красиво поет. Теперь каждый желающий возможно исполнит свою мечту – попасть на большую сцену!

  6. УГ сказав(ла):

   Жовтень 23, 2009 @ 11:26 am

   Слава Богу, в нашей стране не только есть возможность пробиться на сцену, но и ускорить это проникновение. Без всякого блата и постели. Пример – шоу Украина мае талант. Настоящее созвездие ярких звезд, народных.

  7. durogon сказав(ла):

   Квітень 18, 2010 @ 10:53 pm

   ЭТО ВСЁ ПОНТЫ,ЧТО СТБ ИЩУТ
   ВОКАЛИСТОВ!!!!
   КОНДРАТ ОТПРАВЛЯЛ НАСТОЯЩИХ
   ВОКАЛИСТОВ НА КАСТИНГЕ В ДНЕПРЕ СО
   СЛОВАМИ:СЕГОДНЯ НЕ ВАШ ДЕНЬ ИЛИ МЫ ВАМ
   КАЖЕМ-НИ! КТО ОН : ДЖО КОКЕР,ХВОРОСТОВСКИЙ
   ИЛИ КОБЗОН,ЧТО БЫ ТАК ГЛУМИТЬСЯ НАД
   ВОКАЛИСТАМИ.САМ НИ ОДНОЙ НОТЫ ИЗДАТЬ НЕ
   МОЖЕТ.КЕМ ОН СЕБЯ ВОЗОМНИЛ.
   КОНДРАТ СУПЕРСПЕЦ ПО ВОКАЛУ ИЛИ КАК. ЭТО ПРИМЕРНО ЕСЛИ БЫ ВРАЧ СУДИЛ И ВЫБИРАЛ ТАНКИСТОВ.

  Висловлюватись