1. Невістка Ади Роговцевої вигадала хореографію Козловському

  Осінній сезон заслужений артист України Віталій Козловський вирішив відкрити зйомками нового кліпу на пісню «Только рядом». Авторами композиції стали маловідомі митці Ганна Ніколайчук (текст) і Павло Терещенко (музика).  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Віталія Козловського.

  Одноголосним стало рішення Віталія Козловського та його команди про екранізацію твору “Только рядом “, який артист присвятив коханій дівчині Марині Хорольській. Саме тому героїнею відео стала половинка співака.


  Режисерував кліп Олександр Філатович. Також над відео працювали: оператор Олександра Губарьова, стиліст Леся Патока, візажист Андрій Юдін, хореограф – невістка Ади Роговцевої Ольга Семешкіна («ВІА Гра», Глюкоза, Авраам Руссо, зараз співпрацює з Богданом Ступкою). «Тема кліпу проста – героїня і герой. Ми свідомо запросили на майданчик багато дівчат, щоб вони яскравіше підкреслили головного героя. У зйомках кліпу взяли участь балет Віталія Козловського “PINACOLADA” і балет «Турбо»», – коментує Ольга.

  «Взагалі у нашому кліпі ми хочемо розповісти про почуття між хлопцем і дівчиною, що розвиваються згідно діалектичного закону єдності і боротьби протилежностей, – зауважує Олександр Філатович. – У кліпі все будується на танцях, хореографічних етюдах, адже Віталік не тільки співак. Він – класний танцюрист, і ми хотіли підкреслити його вміння рухатися».

  Режисер обрав для зйомок готель «Старий Відень», розташований під Києвом, на мальовничому узбережжі річки. Особливими пам’ятками цієї місцевості є будинки перших осіб держав, що знаходяться неподалік. Дім прем’єр-міністра Юлії Тимошенко навіть періодично потрапляв у кадр під час зйомок.

  Артистам треба було знімати чергову любовну сцену у ванній кімнаті. Під час підготовки до роботи стиліст загорнула Віталія у чорні брюки і сорочку від Анни Бублік, а Марину – у відверту сексуальну сукню від Крістіан Діор.

  Олександр Філатович

  Фото: прес-служби Олександра Філатовича та Віталія Козловського
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись