1. На «Фабриці зірок – 3» Наталя Могилевська і Світлана Лобода презентували нові пісні

  Наталія Могилевська з Олексієм МатіасомСвітлана Лобода і Сабріна

  Цієї неділі на третій «Фабриці зірок» виступали українські зірки, які презентували з учасниками проекту нові пісні: Наталія Могилевська з Олексієм Матіасом – «Radio brahialis», а Світлана Лобода з Сабріною – «Нафиг нужен мне!».

  Наталія Могилевська з Олексієм Матіасом

  Наталія Могилевська з Олексієм Матіасом

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служби Світлани Лободи і Наталії Могилевської.

  На концерті проекту «Фабрика зірок-3» відомий музичний продюсер Наталія Могилевська виступила дуетом з одним із найяскравіших фабрикантів – Олексієм Матіасом. Разом вони виконали пісню «Radio brahialis», яка увійде до нового альбому співачки.

  Партнера для виходу на сцену зірка вибирала сама. «Олексій – дуже талановитий хлопець, – розповіла вона. – Мене захопив його сольний виступ із піснею Джорджа Майкла: у ньому було стільки переживань, харизми та професіоналізму, що я загорілася спільним виступом саме з цим «фабрикантом». На репетиції Матіас проявив себе теж дуже добре. Він дуже талановитий учень, і має велике майбутнє у шоу-бізнесі».

  Світлана Лобода

  Лобода, яку вже вдруге запрошують на «Фабрику зірок-3», презентувала нову пісню «Нафиг нужен мне!» і несподівано, але традиційно, опинилася в епіцентрі скандалу!

  Почалося все з того, що зі співачкою повинні були виступити одразу дві фабрикантки – Сабріна і Анастасія Плис. Саме з ними Світлана Лобода планувала презентувати новий музичний твір. Анастасія Плис, не почувши до кінця слова пісні, категорично відмовилася виконувати композицію, зміст якої не змогла усвідомити. За погану поведінку Анастасія отримала номінацію на вибування з шоу. Друга фабрикантка Сабріна навпаки – вже давно мріяла заспівати з епатажною зіркою, а також показати себе у більш відвертому і сексуальному образі. Втім номер був настільки складним, що на сцені Сабріна розгубилася і теж потрапила у номінацію..

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись