1. Героїчні вчинки українців нагородили на церемонії «Гордість країни – 2009»

  Героїчні вчинки українців нагородили на церемонії «Гордість країни – 2009»
  Люди зараз стають відомими завдяки частим показам на телеекранах, цитуванню на Інтернет-сайтах, діям, які приковують увагу народу. Але є героїчні подвиги невідомих українців, які б так і залишились за завісою таємниці, якби не премія «Гордість країни», яка вже сьомий раз нагороджує за мужність.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Премія – проект Фонду Віктора Пінчука, яка реалізується у партнерстві з «Новим каналом», – вручають справжнім героям, котрі вчинками, самовідданістю і мужністю викликають захоплення.

  Знамениті, коли вручали нагороди «Гордість країни – 2009», від хвилювання забували слова, ридали, а за лаштунками – не могли втримати емоції.

  Найвідоміша «няня» Анастасія Заворотнюк була в захваті від переможниці в номінації «Сусід року» Анею Войцехівською
  Найвідоміша «няня» Анастасія Заворотнюк була в захваті від переможниці в номінації «Сусід року» Анею Войцехівською

  Найвідоміша «няня» Анастасія Заворотнюк була в захваті від переможниці в номінації «Сусід року» Анею Войцехівською – дівчинка, яка врятувала подружку, що провалилися під лід.

  Народна артистка України Наталія Могилевська
  Народна артистка України Наталія Могилевська вшановувала переможців номінації «Лікар року» – Івана Коцюба та Івана Нечипоренка, які зробили неможливе – врятували життя водієві після жахливої аварії. Привітавши самовідданих професіоналів, Наталія виконала на сцені «Гордості країни» нову пісню «Исцелена», яку написав Борис Апрель.

  Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, вшановуючи 22-річного Віталія Вороб’я, який сам затримав вбивцю, розхвилювалася. «Я не хотіла розплакатися перед мікрофоном, – зізналася вона за лаштунками, з очима, повними сліз. – Для мене – велика честь просто потиснути руку таким людям, як номінанти цієї премії».

  Таїсія Повалій, яка вийшла на сцену «Гордості країни», щоб разом з Іваном Березовським виконати пісню «Молитва»
  Таїсія Повалій, яка вийшла на сцену «Гордості країни», щоб разом з Іваном Березовським виконати пісню «Молитва», розповіла, що скасувала всі справи, коли дізналася про церемонію нагородження.

  «Гордість країни 2009» покаже «Новий канал» 24 квітня 2010 о 22.10.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись