1. Діти відомих людей виходили на подіум у вбранні Ольги Балашової

  25 квітня у концертному залі столичного п’ятизіркового готелю «Опера» відбувся сімейний вечір у класичному стилі CLASSIC EVENT, організований дизайнеркою Ольгою Балашовою (TM Olga Balashova for kids) і фотографом Лілією Свириденко.


  Ольга Балашова і Лілія Свириденко

  Тетяна Рамус спілкується з винуватицею події Ольгою Балашовою

  Анастасія Катеринчук з Лілією Свириденко

  Захід був проведений заради розвитку культури в Україні, пропаганди сімейного відпочинку, допомоги благодійними внесками дитячій кардіології ім. Ємца. міста Києва.

  Дружина нардепа Марина Кінах: «Мене запросила Ольга Балашова. Ми подивились її моделі, нам дуже сподобалось і замовили кілька собі.».

  На сімейному вечорі було помічено чимало відомих людей та їх діток, які мали змогу перед офіційної програмою скуштувати солодощі та випити холодних неалкогольних напоїв і побачити неймовірні композиції квітів. «Ми намагалися у захід вкласти максимум позитивних емоцій», – ділиться емоціями Лілія Свириденко.

  Око вражала виставка колекційних Барбі та фотовиставка дитячої фотографії «Миттєвість» Лілії Свириденко. На світлинах: Софія Кінах, Яна Суркіс, Марічка Шевченко, Софія-Ніколь Катеринчук, Анна Воронова, Емлі Арфуш, Лоліта Бадоєва, Єва Боднар, Кужель Олександра, Єлизавета і Анастасія.
  «Мене запросила хрещена мама моєї донька Анастасія Катеринчук, – каже телеведуча Юлія Литвин. – Її донька бере участь у сьогоднішньому показі і для нас – велика честь спостерігати за цим дійством. Я сьогодні з дочкою. За дивних обставин ми з Настею народили дівчаток в один день, але з річницею 1 рік». А от голова «Європейської партії України» Микола Катеринчук дуже пишається дочкою: «Сьогодні Софія дебютує як модель на показі Ольги Балашової».


  Лілія Ребрик

  Ведучою сімейного вечору стала телеведуча, зірка кіно та театру Лілія Ребрик. Офіційна програма заходу розпочалась з концерту юних талантів творчого центру Paradiz. А далі Ольга Балашова представила показ дитячої колекції одягу. На подіум виходили дітки впливових та знаменитих людей нашої країни: онучки Олександри Кужель – Олександра, Єлизавета і Анастасія, дочка Марини і Анатолія Кінаха – Софія, дочка Ольги і Ігоря Суркіса – Яна, дочка Анастасії і Миколи Катеринчука – Софія-Ніколь, дочка Ольги Боднар – Єва, дочки Наталії Окунської – Марія і Поліна, дочка Тетяни Рамус-Воронової – Анна, дочка Ліди Петренко і Валіда Арфуша – Емелі, дочка Алана Бадоєва – Лоліта, дочки Ірини Онопенко – Софія і Марія, дочка Анни Гомонай і Андрія Шевченко – Марічка, син Катерини Осадчої – Ілля Поліщук, дочка Арсенія Яценюка – Христина, дочка Наталії Бучинської – Катерина, дочка дяді Жори – Уляна Мічковська.

  Софія-Ніколь, дочка Миколи Катеринчука

  Дочка Ірини Онопенко

  Дочка Ігоря Суркіса

  Дочка Анни Гомонай

  Дочка Тетяни Рамус Анна

  Ольга Балашова з внучкою Олександри Кужель

  Син Каті Осадчої

  Наталя Бучинська з дочкою Катериною

  Балашова, Сергій Власенко з дочкою

  Дизайнерка з Наталією Окунською

  «Ми познайомились з Ольгою завдяки цьому показу. Нам дуже сподобались речі, які сьогодні Марічка показала на подіумі. Скоро у наших друзів буде весілля, тому дочці знадобиться дуже гарна сукня. Думаю, ми купимо в Олі», – розповідає телеведуча Анна Гомонай.

  Усі кошти, від продажу фото з виставки Лілії Свириденко, ляльок Барбі у мініатюрах суконь із весняно-літньої колекції Ольги Балашової та листівок з виставковими роботами, передані у дитячу кардіологію Києва на придбання апарату для збору донорської крові.

  «Мені здається, благочинність – це великий здобуток сьогоднішнього суспільства, – зауважує Юлія Литвин. – Чим більше буде таких заходів, тим швидше наші діти збагнуть, що чудово, коли ти маєш змогу поділитися своїм настроєм, своїми думками, своїми відчуттями приємного».

  На думку Марини Кінах, благочинність – гарна справа: «Навіть у кризу красу і добро ніхто не скасовував». Нардеп Андрій Шевченко теж позитивно ставиться до благодійних заходів: «В Україні люди, мабуть, соромляться благодійності. Я, думаю, цю традицію треба підтримувати. Ми новачки на добродійних заходах, тільки придивляємось до них».

  Анатолій Кінах придбав фото дочки у Лілії Свириденко та ляльку Барбі

  І особливо приємний подарунок від організаторів діткам – шоу мильних бульок.

  Автор: Ірина Новоставська
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись