1. Міс Україна 2010 Катерина Захарченко зіграла наречену у фільмі Ван Дамма

  Не встигла Катерина Захарченко одягнути титул «Міс Україна 2010», як на голову звалилася ще одна новина – Жан Клод Ван Дамм запропонував красуні знятися в його фільмі.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Катерини Захарченко.

  Українська міс перевтілилась у наречену російського мафіозі.

  «Після фіналу« Міс Україна »мені прийшла СМС англійською мовою від іноземного невідомого номера» – в емоціях коментує Катя. – «Привіт! Вітаю з перемогою! Я вже домовився з комітетом і хочу запросити тебе зіграти в моєму фільмі, але не знаю, коли ти вільна ». І все. Ніякого підпису. Я не відповіла. Через три години надійшло ще одне повідомлення: «Ж.К. Ван Дамм ». Наступного дня Жан Клод передзвонив і розповів, що пропонує мені роль нареченої російського мафіозі. І я погодилася».

  Сукню Захарченко надала Катерина Шаховська. Пишна, розшита камінням і бісером – багато, як і треба для російського весілля.

  На своєму справжньому весіллі Міс Україна хоче бути у дуже скромній і стриманій сукні, без прикрас. «Я мрію про весілля на березі моря, – каже Катя. – Шум прибою, теплий пісок, гарний вечір».

  За сюжетом, наречена російського мафіозі промовляє тост, а за кілька хвилин батька холоднокровно вбиває офіціант (Ван Дамм).

  Персонажі Жан Клод Ван Дамм і Скота Едкінс – найкращі у світі наймані вбивці, які належать до різних жанрів цієї смертоносної професії. Перший – майстер близького бою з ножами, другий – неперевершений снайпер, ніколи не наближається до жертви ближче, ніж на відстань пострілу. Але їм доведеться об’єднатися для боротьби з наркобароном «в законі». Відмовившись від ролі в новому бойовику Сильвестра Сталлоне «Нестримні», що зібрав майже всіх легендарних «героїв бойовиків» на одному знімальному майданчику, Ван Дамм готує власне тріумфальне повернення у велике кіно.

  Назва стрічки «Weapon»/ «Зброя». У головних ролях: Жан-Клод Ван Дамм, Скот Едкінс, Майкл Хіггс. Режисерував кіно Ерні Барбараш.

  Небезпечний фільм знімають у Бухаресті.

  Фільм вийде на екрани в 2011 році.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись