1. Міка Ньютон тепер під крилом Тимофія Нагорного

  Після 7 років спільної роботи співачка Міка Ньютон припинила співпрацю  з продюсером Юрієм Фальосою. І тепер новий продюсер виконавиці – бізнесмен Тимофій Нагорний.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили прес-служби Тимофія Нагорного і Юрія Фальоси.

  Тимофій Нагорний вирішив за свій рахунок вирішити зобов’язання співачки перед продюсером Юрієм Фальосою. «З Тимофієм мене пов’язує давня дружба і це, мабуть, єдина людина, якій можу довіряти. Я радий, що Нагорний буде допомагати Оксані. Тимофій викупив права на 10 хітів Оксани. Тепер вона має право їх виконувати, виступати з ними на телебаченні і на радіо», – наголошує екс-продюсер Міки.

  Бізнесмен сподівається, що з його поміччю співачка переможе в національному відборі «Євробачення» і буде представляти Україну на престижному європейському конкурсі

  «Мені давно подобається творчість Міки, і мені захотілося їй допомогти, – розповів Тимофій Нагорний. – Ми з нею давно співпрацюємо. Вона завжди підтримувала благодійні акції, які я організовував. Разом зі мною вона об’їздила багато українських будинків-інтернатів, підтримувала ВІЛ-інфікованих дітей Макіївки, зустрічалася з дітьми-сиротами з Боярки, виступала на концертах, присвячених Міжнародному дню захисту дітей», – коментує новий продюсер Ньютон.

  «Я вірю, що наш тандем з Тимофієм Нагорним буде успішним, – каже виконавиця. – Мені дуже потрібна була людина, яка допомогла би мені гідно виступити на національному відборі конкурсу “Євробачення”. Я рада, що тепер ми – одна команда, і зараз для нас найголовніше здобути перемогу у фіналі. Руслан Квінта на прохання Тимофія вже пише мені нові пісні, так що все лише починається».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись