1. Маша Жулай: «Київське нічне життя нуднувате»

  На презентації відкриття третьої школи Інтера, 3 жовтня, “ГУЧНИМ ІМЕНАМ” вдалося поспілкуватися з моделлю, бізнес-леді і телеведучою Машою Жулай. 23 річна красуня розповіла про бажання навчатись, чималу колекцію листівок та дівочу вечірку.

  Машо, чому вирішили навчатись в Інтершколі?

  По-перше, багато чула про неї. По-друге, кілька знайомих навчались в Інтершколі, працюючи на той момент вже на телебаченні. Вони рекомендували спробувати. По-третє, у мене юридична освіта, але так як я працюю на телебаченні, хочеться мати і професію телевізійника.

  Не дізнавались про інші заклади навчання, що пропонують журналістику?

  Я одночасно подала документи в університет та Інтершколу. Кажуть, вища освіта більш серйозна, навчання 2 роки. Але присутній і інший момент – розмитість – чимало зайвих предметів. В Інтершколі все концентрується на головному – на телевізійній журналістиці. За рік навчання можна отримати максимум користі.

  Плани після закінчення?

  Сподіваюсь, буду асом і працюватиму на телебаченні.

  Чим займатиметесь найближчим часом?

  Зараз у мене є програма, яка виходить на ТРК «Київ» – «Новини про». Але це лише етап в моєму житті. Плани більш грандіозні, хоча вони ще не викладені в якомусь сценарному плані. Тому про них розмовляти не можу.

  Кохана людина підтримує?

  Так, звісно. Олександр дізнався зовсім нещодавно про мій вступ в Інтершколу. Лише 2 жовтня, коли я сказала, що завтра у мене відкриття. Він готовий до всього – традиційного і нетрадиційного з мого боку.

  Вільний час?

  Займаюсь бальними танцями, а нещодавно ще й кікбоксінгом захопилась. Постійний відвідувач усіх заходів КВН, 95 квартал. Товаришую з хлопцями з Comedy Club, 95 кварталу. Ходжу з задоволенням на їх виступи, навіть, якщо вони відбуваються три дні поспіль.

  Машо, ви прихильник нічного життя?

  Так. Люблю казино, граю. Інколи щастить, а от останній раз не успішно. Ось чому роблю перерву на 2-3 тижні. Київське нічне життя нуднувате. Але, якщо десь буваю, то з задоволенням відвідую нічні заклади. Ще свого додає програма, яка щоденно виходить і нічні монтажі. Тому просто фізично сил не вистачає на вечірні розваги. Проте кожну першу п’ятницю місяця у нас відбувається дівоча вечірка зі складом 20 осіб. І якраз 3 жовтня вона була. На кожну дівчачу вечірку завжди чіткий дрес-код. Цього разу – мед-сестри. Збиралися о 21.00 в таємному місці.

  Олександр не хвилюється?

  Ні, звісно. Що зміниться від того, що він переживатиме.

  Чому вам не подобається київське нічне життя?

  Воно надто слабке для нашої столиці, міста, яке бурхливо розвивається. 3 жовтня приїжджав крутий діджей Сімачов (відомий дизайнер) та грав в Арені. Якщо порівняти Київ з Одесою, то столиці можна поставити – середню трієчку.

  Чи любите шоппінг?

  Так, але не скажу, що фанат. У мене є 3-4 бутіки, які люблю. Зазвичай на шоппінг витрачаю кілька днів 1 раз на сезон. Мої улюблені бренди – Chanel, Koss, Louis Vuitton, Roberto Cavalli. Раніше Mark Jacobs подобався, зараз – ні. Можливо до улюблених марок додадуться колекції з тижня моди у Парижі.

  Найдорожча річ вашого гардеробу?

  Вечірня сукня від Valentino, яку купила собі на день народження. Воно було дороге та ще й розраховувалась в гривнях. Щоправда зимовий сезон не почався – найнебезпечніший для мене.

  Що колекціонуєте?

  Листівки з одягненими тваринами: коти, собаки. Шапка, бігуді, в якихось шарфах і плюс просто незвичні поштівки. У мене просто в кабінеті є вільна 1 стіна, спеціально для колекції листівок. Найближчим часом почну на неї наліплювати листівки.

  Всі друзі, коли закордоном, бачать незвичні листівки, вони дарують їх мені. З останніх незвичних я купила весільні листівки молодятам нетрадиційної орієнтації: 2 хлопці в смокінгах, обручках, з голубами, вони цілуються.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: піар-служба Інтеру

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись