1. Марина Борщевська та Марина Асаулюк показали 15 хвилин слави Юлії Грозної

  Лунає команда “Камера! Мотор!”, і по мудрованим декораціям починають борсатися химерні істоти з екраном замість обличчя. Притримує одержимих телебаченням монстрів тендітна блондинка з гоноровим поглядом… І ця картина – лише частина перевтілень співачки Юлії Грозної в новому кліпі на пісню “Welcome Шоу-бизнес”.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Юлії Грозної.


  Перевтілити Юлю в  неочікувані образи – ідея режисера кліпа Сергія Перцева. В новому відео він відобразив все побачене у світі шоу-бізнесу: наївні мрії перед блакитним екраном, ігри продюсерів та славнозвісні 15 хвилин слави.

  “Блиск та глянець” втілювали дизайнер Марина Асаулюк та стиліст Марина Борщевська, які вбирали Юлю то в суворий костюм, то в грайливе плаття та локони а-ля Мерилін Монро.

  Хореографічні постановки здійснював відомий танцюрист та хореограф Микола Бойченко. Його “монстри” в латексних костюмах та моніторах на голові майстерно виконували роль рабів телебачення.

  Де саме стирається грань поміж жартами та реальністю, глядач зможе визначити зовсім скоро – в грудні кліп “Welcome Шоу-бизнес” з’явиться в ефірі музичних телеканалів.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись