1. МАРТА: «Краще за будь-яку зброю – сльоза дівчини»

  Олег Барабаш, від появи на студії 16- річної чернівецької співачки – МАРТИ, пильно стежив за нею. Вона вже тоді записувала пісні на київській студії для участі в конкурсі вокалістів ім. В. Івасюка. Він був здивований талантом юної виконавиці. І недаремно, адже потім далася взнаки їхня спільна робота.

  В листопаді 2003 року виходить у світ дебютний російськомовний альбом МАРТИ «Дыхание». В 2006 році – наступний авторський альбом МАРТИ «Мне много не надо», а в 2007 – альбом реміксів «Танцы на обратной стороне луны». З січня 2008 МАРТА – ведуча ранкової програми “Guten Morgen” на міжнародному каналі М1.


  Чому ім’я МАРТА?

  Насправді я нічого не обирала, так склалося. Треба було, терміново, надіслати до Москви наші демозаписи, відповідно, підписати диск. Робилося усе це поспіхом – на все про все, у нас було 2 години. Тож увесь цей час Київ та Чернівці «стояли на вухах». Коли дійшла черга до підписання диску, то відбувся справжній «мозковий штурм». Автор першого альбому запропонував імя МАРТА, продюсер його затвердив, а я погодилась. Ось і вся історія.

  Які «посади» займаєте зараз?

  У кожної людини є багато посад в житті. Насамперед я закохана дівчина, донька своїх батьків і, звісно, співачка та ведуча.

  А в майбутньому?

  Певна річ, що маю намір в майбутньому продюсувати. Час минає, я набираю досвіду. Тож, коли виросту і буду зріла та досвідчена, разом із своїм продюсером обов’язково придумаю щось цікаве. Хотілось би допомагати дітям ставати популярними артистами. Також у планах – займатися благодійною діяльністю, але не лише забезпечувати іграшками і одягом дитячі будинки. Хочеться робити щось велике та грандіозне для підтримки дітей, які цього потребують.

  На сцені у Вас стиль сильної та відвертої жінки, котра завойовує світ. Яка Ви в житті?

  Думаю, що різна. Роль ведучої та артистки теж зобов’язує бути неоднаковою. Кожна дівчина має бути різною: десь таємничою, інколи веселою, іноді сумною. Час від часу слід, щоб хтось тебе пожалів – чоловік чи коханий. Адже дівоча сльоза – краща за будь-яку зброю. До речі, не можу сказати, що я десь когось граю. Бо музика мені подобається одна – жорстка, з присутністю нотки істерики. У житті мені подобається посміхатись і радіти, тож ніщо не заважає мені робити це щодня. Чому я не можу бути веселою і серйозною? У будь-якій професії, якщо людина хоче чогось досягти у кар’єрі та вдало крокувати життям, вона мусить бути цілеспрямованою, впевненою, трішки впертою.

  Хто ви за гороскопом?

  Я діва. Гадаю, що в мене якийсь перехідний знак – Діва-Терези. Оскільки в характері є різні риси.

  Ви орієнтуєтесь тільки на український ринок?

  Звісно, якщо брати до уваги, що співаю все російською, то найближчий ринок, котрий мене цікавить, це Росія. Є у мене і англомовні пісні, але розумію, що їх розкручувати немає ніякого сенсу. Адже в Україні англійською мовою володіє зовсім невелика частина населення. Тому ми знімаємо кліпи на російськомовні пісні, які вважаємо найцікавішими. Звісно, не буду обмежуватись лише Україною. Хочеться, щоб згодом моя держава пишалася таким артистом, як МАРТА. Безумовно прагну європейських просторів.

  Не плануєте співати українською?

  У мене є україномовні пісні, та поки що, їх не назбиралось для цілого альбому. Щойно побачу, що їх достатньо багато і їм час вийти у світ –обов’язково зявиться україномовний альбом.

  Для чого Вам бракує часу?

  Хочу відвідати весь світ, але не вистачає часу. Маю надію, що цього року розпочну втілювати свою мрію в життя.

  Що б Ви змінили в Україні?

  Якби мені довелось стати наприклад, депутатом чи президентом, насамперед я б замислилась про малечу. Хочу зробити життя дітей комфортнішим. Особливо старалася б допомогти дітям, яких покинули батьки.

  Хто дизайнер ваших сценічних костюмів? Де ви вдягаєтесь?

  Я вдягаюсь в різних місцях і не соромлюсь одягати нефірмові, не надто коштовні речі. Одяг має бути комфортним, а не дорогим. Хоча зірки люблять називати фантастичні суми, які вони витрачають на свій гардероб. Моїм сценічним стилем зараз займається Марина Асаулюк, звісно, під моїм та продюсерським керівництвом. Нашу спільну роботу можна побачити у кліпах, на сцені, на вечірках.

  Хто Ваш візажист?

  Для зйомок макіяж робить – Олена Стельмашенко. В повсякденні – роблю його сама. Навчилась цьому мистецтву і тепер вдосконалюю його. Спочатку розпитувала в Олени – як це, а як це. Шляхом експериментів дійшла до того, що мене влаштовує.

  А хто стиліст?

  Я сама собі стиліст. Хоча, іноді, раджусь з продюсером або режисером, щодо костюмів у кліпі.

  Де ви будете на Пасху?

  Не знаю, та дуже хотілось би бути з сімєю в Чернівцях, смакувати щось смачне і багато спілкуватись. Останнім часом сумую за своїми рідними. Нечасто вдається їздити додому і ми зрідка бачимось. Зате щодня спілкуємось телефоном. Так намагаюсь компенсувати відсутність зустрічей.

  Маєте рецепт смачної паски?

  На це часу взагалі немає. Кухня, випічка, кулінарне розмаїття – це не моє. Можливо, з появою дитини, я стану чудовою мамою, господинею вдома і на кухні. Але зараз не можу хвалитись кулінарними здібностями.

  Чи буває таке, що приходите додому і хочеться відпочити – подивитись фільм, послухати музику, поласувати забороненими солодощами?

  Постійно хочеться чогось шкідливого. Я обожнюю різноманітні газовані напої. Відмовилась заради сцени тільки від соняшникового насіння. А в іншому: шкідливі горішки, солодощі на ніч – поки що себе не обмежую. Їм усе підряд.

  Захоплюєтесь серіалами?

  Мені подобаються містичні серіали. Наші мильні опери зовсім не сприймаю. Є один серіал, який мені подарували на DVD. Це всі сезони «Зачарованих» (у нашому перекладі – «Всі жінки відьми»). Мене можна вважати фанаткою цього серіалу. Щойно з’являється вільна хвилинка – вмикаю чергову серію та отримую безліч задоволення від такого проведення часу.

  Поки що Ви не думаєте про одруження, та все ж, яким є Ваше ставлення до весілля?

  Як кожна жінка я мрію про міцну родину. Мені здається, що я буду дуже хорошою і дбайливою матір’ю.

  Щодо весілля – головним атрибутом має стати весільна сукня. Якою вона буде – ще не думала. Не обов’язково відомого дизайнера. Головне, щоб підкреслювала весільний настрій! Оскільки я – артистка, моє весілля буде схожим на ПР-акцію. Відтак, багато камер, преси, скандалів та несподіванок гарантовано.

  Молодятам, які збираються одружитися, хочу порадити дивитись лише в майбутнє, забути про минуле й думати про те, як наповнити подружнє життя любов’ю, повагою і підтримкою!

  Марта – творча людина, яка не зупиняється на досягнутому. Вона прагне працювати та отримувати нові можливості. Її творчості немає меж.

  ВАРТО ЗНАТИ

  Поява на світ кліпів МАРТИ:

  – 2003 «Дыхание» – оцінений професіоналами за яскравість, мелодійність;

  – 2004 «Цветок» – найкращі відгуки глядачів;

  – 2005 «Без тебя» – слова та музику написала МАРТА, «Небо» – новий етап в розвитку іміджу співачки;

  – 2006 «Когда», «Мне много не надо» – користуються шаленою популярністю у глядачів;

  – 2007 «Пламенем» – новий рівень популярності МАРТИ;

  – 2008 «Несколько секунд» написаний для майбутнього альбому МАРТОЮ.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: архів співачки

  Джерело: журнал «Наше ВЕСІЛЛЯ»

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись