1. Любовний чотирикутник «У стилі jazz» від метра радянського і російського кіно Станіслава Говорухіна

  24 березня о 16.00 у кінотеатрі «Україна» (Київ) Дмитро Гордон і тижневик «Бульвар Гордона» представляють спеціальний показ нового художнього фільму Станіслава Говорухіна«У стилі jazz».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба організаторів.

  Музична любовна комедія “У стилі JAZZ” (2010) – незвичайний експеримент для метра радянського і російського кіно Станіслава Говорухіна, який зняв культові фільми “Вертикаль”, “Місце зустрічі змінити не можна” і “Десять негренят”.

  Відразу після сеансу представники ЗМІ будуть запрошені на прес-конференцію знаменитого режисера Станіслава Сергійовича Говорухіна, на якій також будуть присутні Дмитро Гордон і сценарист, журналіст Віталій Коротич.

  На спеціальний показ нового фільму “У стилі JAZZ” завітають українські друзі режисера – політичні та культурні діячі країни.

  В основі сюжету фільму “У стилі JAZZ” – “любовний чотирикутник”, який утворюється, коли в житті дружною жіночої сім’ї (мама-стюардеса, старша дочка-актриса і молодша донька-флейтистка) з’являється цікавий чоловік – молодий драматург, колишній військовий і просто красень. Головні ролі виконали, Олена Яковлєва, Ольга Красько, актриса початківець Аглая Шиловська і поляк Михайло Жебровський, який зіграв колись в оскароносному “Піаніст” Романа Поланскі.

  Крім того, фільм повний яскравих епізодів з Романом Карцевим – одеський таксист, Віктор Сухоруков – режисер, Олеся Жураковська – офіціантка і письменница Тетяною Устинова в ролі самої себе.

  За задумом Станіслава Говорухіна, “У стилі JAZZ” – не тільки назва, а й жанр фільму, побудованого за законами імпровізації. У сценарії, який режисер написав разом з молодим драматургом Ксенією Степаничевою, були прописані тільки основні сюжетні ходи, тому на знімальному майданчику акторам доводилося влаштовувати “джем-сейшен”.

  Звичайно ж, джаз зіграв ключову роль у фільмі – автором саундтреку є відомий пітерський “джазмен” Давид Голощокін.

  Акредитація преси / Тетяна Кирийчук / 097 6451799 / tanya@secretservice.com.ua
  Фото: vip-life.info

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись