1. Фільм «У стилі Jazz»: Увага чоловіків – це те шаленство, якого прагнуть всі жінки

  Кохання, увага – це те, що було презентовано у фільмі. Джазу не вистачило для того, щоб назвати його музичною любовною комедією. Але почуттів, краси і кумедних митей було рівно стільки, щоб назвати стрічку теплою, душевною і позитивною. Це не секс, не глянець, а життя.


  Допрем’єрний показ «У стилі Jazz» від культового радянського і російського режисера Станіслава Говорухіна (“Вертикаль”, “Місце зустрічі змінити не можна”, “Десять негренят”, “Ворошиловський стрільник) організували Дмитро Гордон та популярний тижневик “Бульвар Гордона”.
  На екрані ми побачили відомого польського актора Михайла Жебровського, який зіграв у стрічці «Вогнем і мечем». У фільмі Говорухіна йому дісталась роль чарівного, інтелігентного чоловіка – сценариста, який закохався в актрису (Ольга Красько), але разом з коханням йому дісталася ціла родина чарівних дівчат – сестра (Аглая Шиловська) і мама стюардеса (Олена Яковлєва), які також хочуть чоловічої уваги. Ніхто не хотів, але любовний чотирикутник утворився.
  Знімалось кіно, життя вирувало, аж раптом сценарист збиває актрису. Щоб вибачитись за свій негідний вчинок з розмаєм квітів приходить до неї додому. На порозі його зустрічає сестра, яка одразу висловлює до нього симпатію. А сама ж винуватиця чоловічої уваги починає гру гордої жінки і намагається всілякими відмовками прогнати сценариста з дому. У неї виходить, але тільки після точного призначення години і дати побачення.
  Сестра актриси – дівчинка, що вправується на саксофоні, стає соратницею красеня. Вона допомагає чоловіку пізнати смаки коханої, дізнатись більше про неї. Та легко видає відповіді на будь-які питання. Місце таємної зустрічі – кафе. Яке зазвичай для жінок сприймається більше за просто зустріч. І справді – гарна атмосфера, розкішний краєвид, вітер. Коли ж тут про справи?
  На побаченні чоловік знайомиться з мамою героїні. Мама весела, прискіплива. Єдине, що їй запам’яталось з останнього польоту – величезна диня, яку вона привезла для смакування своїм дівчатам. Власне, навіть улюблену саксофоністку вона вчила, як правильно їсти диню.
  Найцікавіший факт з біографії красеня – він ще одружений. Про це актриса дізнається, коли її сестричка потрапила за грати. Дружина сценариста – юрист, яка всі справи виграє. А до цього сестричка приводить чоловіка на репетицію спектаклю сестри. І він не зовсім захоплений поцілунком з іншим актором.
  Сценарист їде в Одесу літаком. На борту зустрічає маму коханої. А наступного дня запрошує майбутню тещу на святкову вечерю. Офіціантка (Олеся Жураковська) так добре володіє навиками спілкування, що чоловік замовляє майже все з меню і чимало алкоголю: горілку і пиво. Якщо мама коханої злегка п’яна, то сценарист взагалі непритомний. Але добрий одеський таксист, якому так бракує співрозмовника, довозить пару до потрібного готелю.
  І ось друга впіймала себе на гачок. А вдома щось треба буде доньці говорити або просто мовчати. Мама обрала останнє. Але, все, що приховуються, рано чи пізно викривається. На дні народженні коханої сестричка свариться з мамою через фото, на яких фона зі сценаристом. І тут же випливають факти на поверхню про спільну подорож матері та чоловіка.
  Сварки сварками, але велике кохання перемагає, а сім’я повертає гармонію!
  У фільмі багато душевних митей, добрих жартів, а ось джазу бракувало. Хотілось більше. Актори добре впорались зі своїми ролями, особливо – дебютантка Аглая Шиловська – здавалось ніби дійсно перцю наїлася та не могла всидіти на місці. Не відчувалось, що це її перша роль у кіно. Олена Яковлєва дуже колоритно зіграла маму, як і Олеся Жураковська офіціантку, яка з такою пристрастю розповідала рецепт смальцю. Михайло Жебровський дуже інтелігентно і красиво виглядав на екрані – ледь не ідеальний чоловік.
  Схоже, в цього фільму ще буде продовження. Принаймні, з кінцівки саме таке враження склалось – буря дуже швидко вщухла.
  Ірина Новоставськаhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Евгений сказав(ла):

   Березень 29, 2011 @ 11:40 pm

   Великолепный фильм! Часть фильма снимали у нас, в Одессе. Колорит, юмор, жара, море! Эпизод с Карцевым – шедевр! Режисер – гений! Станислава Говорухина с Днем рождения!!! Много лет жизни и больше хороших (настоящих) фильмов

  Висловлюватись