1. Лілія Ребрик: «Відрізок часу»

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик

  Позаду ще один величезний, насичений всілякими цікавинками, уроками і емоціями відрізок часу під назвою “Танцюють всі”-2. Він припав як раз під кінець року, і є відчуття приємної втоми від роботи, яку ти любиш і після якої тобі хочеться скинути з себе емоційність і енергійність і просто відпочити.

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик і родина
  Я з родиною

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик і родина

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик і сестричка

  З моєю сестричкою

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик і кіт Фред

  Кіт Фред . Він у нас господар вдома

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик

  Мушу підтримувати себе у формі

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик

  Святкування Нового року – це прекрасний привід підсумувати, що зроблено, що не так… І ще з дитинства є дивовижне очікування дива новорічної ночі. До сьогодні загадую бажання, до сьогодні обожнюю знаходити подарунки під ялинкою, до сьогодні вірю, що з першого січня все буде якось по-інакшому: легше, добріше… До сьогодні дуже люблю на Різдво збиратися разом зі своєю родиною за святковим столом. Тому не можу собі відмовити в такій розкоші і не приїхати до рідних Чернівців і не ковтнути рідного і такого потрібного мені повітря.

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик
  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик

  Блог Лілії Ребрик, Лілія Ребрик

  Свята позаду, ялинка розібрана, робота набирає свої звичні оберти, і я знаю, що попереду чекає не менш насичений і бурхливий рік… Але сповнена сил і натхнення сміливо йду в нього, сміливо планую, сміливо дивлюся вперед, не боячись ніяких труднощів… Одне точно знаю, вони роблять нас сильнішими! І так хочеться, щоб Новий рік був сповнений подіями, після яких знову ж таки б було відчуття приємної втоми і знову ж таки хотілося б вдихнути і сказати: “Як мені цікаво жити!”.

  Лілія Ребрикhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 3 коментарі

  1. Melin сказав(ла):

   Лютий 4, 2010 @ 10:07 am

   “Танцуют все” смотрела оба сезона с придыханием, удовольствие, которое давно не получала от передавч на ТВ, ….
   НО на втором сезоне все впечатление портил неизвестно зачем прилепленый белорусский КВНщик. Лиля сама справлялась отлично, а этот Тонкевич(или как его там) был, извините конечно, нэ прышый кобыли хвист! Второй соведущий в таком качестве абсолютно не нужен или по крайней мере, найдите посимпатичнее и поумнее или диалоги между ними сделайте не такие примитивные.

  2. svetlana сказав(ла):

   Жовтень 21, 2010 @ 2:21 pm

   А я вважаю, що Ліля і Діма дуже гарно гармоніюють в Танцюють всі. Здавалося б, вони такі різні, але водночас дуже цікаво спостерігати. Дякую Вам за таку можливість насолождуватися Вашою роботою на сцені!

  3. Ольга сказав(ла):

   Жовтень 22, 2010 @ 6:48 pm

   Я обожнюю Лiлечку Ребрик! Вона гарна, талантовита, справжня… Навiть у проектi “Танцюють всi” Лiля вела себе дуже емоцiйно, пiдтримувала кожного, хто боровся за головний приз проекту. Так не кожна ведуча зробить! Лiля енергiчна i сильна, вона вболiвала за каждого учасника, вона просто молодець! Будинок в Лiлi теж дуже гарний, привiтний; родина добра. Я люблю Лiлю як людину i як професiонала на сценi!

  Висловлюватись