1. Лана Меркулова: «Ця сукня мені наснилась»

  18 грудня на презентації дебютного альбому групи «Red Fox» «Держи меня крепче» Лана Меркулова, вокалістка гурту, розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», скільки важить сукня з платівки, з ким проводить більшість свого часу і коли побачить світ унікальні м’які іграшки – лисички.

  Як народився гурт Red Fox?

  Я ще в «SMS» про подібну групу мріяла. Тепер у нас немає меж у творчості. Ми пишемо зовсім іншу музику – від душі, займаємось творчістю. Створюючи групу, я думала, що час у цій країні створити проект, в якому будуть професіонали. Зазвичай проекти створюються легкі. В них потрапляє хто завгодно, не обов’язково мати голос і музичну освіту. Мене це завжди не подобалось. Часто задавала собі питання, а чому я стільки років вчилась. У мене 3 дипломовані професії в музиці – піаніст, теоретик-музикознавець та джазовий виконавець. І куди це все використати, якщо в шоу-бізнесі цього не потрібно.

  Хто дизайнер сукні?

  Я її власноруч зшила. Збирала ґудзики по всьому місту 3 місяця. Їх було дуже важко знайти. І мене у магазинах запитували: «Дівчино, а навіщо вам стільки ґудзиків?». Я віджартовувалась. Ця сукня мені наснилась і я встала з думкою, що її потрібно пошити. Створювала вбрання довго, тричі переробляла. Перша ідея – обшити повністю сукню ґудзиками. Отриманий шедевр не сподобався. А от результат третьої спроби – це вже платівка.

  Скільки ґудзиків на вбранні?

  Я не рахувала, але воно дуже важке, вага – мінімум 6 кг. Коли його вдягаю, відчуття, що набрала ваги ще на 5 кг.

  «Вся група допомагає вдягати», – жартує композитор Олександр Яременко.

  Як довго ви руда?

  В останній рік роботи у групі СМС я вже була руда. Тож моєму новому відтінку волосся 2 повних роки. А от натуральний, справжній колір – русявий.

  Чим займаєтесь, окрім музики?

  У мене є дочка, яку виховую. Звичайно, враховуючи програму школи, рівень англійської, весь свій вільний час віддаю їй. Якщо ще після цього залишається хвилина, я з задоволенням сідаю за книги. Вони – це моє найбільше захоплення.

  Коли розпочнете створювати колекцію мяких іграшок -лисичок?

  Треба буде пережити важкий час. Як тільки відчуємо, що стоїмо міцно на ногах, обов’язкового зробимо лисички. Я це задумала, тому вони однозначно зявляться. Я обіцяю!!!

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: агентство Тірамісу

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись