1. Лама екранізувала сон про Венецію!

  «Пробач» – саме так називається пісня та кліп з третього альбому української поп-рок групи Lama. В музичному творі є все, властиве колективу: кохання, переживання і розкаяння. І звісно ж загадкове місто Італії – Венеція.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба групи.

  «Я досить багато розмірковую про життя, – каже солістка колективу Наталя Дзеньків . – Останнім часом уділяю багато уваги духовному зростанню, на повну проживаю кожну емоцію. У творчості я щира, не соромлюся на всю країну співати про свої почуття і переживання. Вважаю, потрібно бути повністю чесною з людьми».

  Коли пісня була на стадії розробки, Наталії наснилася Венеція, гондоли, карнавали, заходи і світанки над містом. Це ніби було знаком і підказкою для солістки. До речі, до зйомок «Пробач» співачка ніколи не бачила наживо італійського міста на воді.

  Тож, не довго обмірковуючи, знімальна група у складі: режисер кліпу  Андрій Подолян, кліпмейкер – Андрій Перетрутов, оператор – Віталій Телезін та й головні герої – група Lama вирушили до Венеції.

  Творці кліпу відмовилися від візуальних експериментів над солісткою і акцентували увагу на змістовому наповненні пісні, нестандартних панорамах Венеції. Зараз пісня активно ротується на українських радіостанціях і телеканалах.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись