1. Конкурс «Фаворити Успіху» розпочав всенародне голосування 2012 року

  З початку 2012 року українські Інтернет-користувачі знову мають можливість взяти участь у всенародному онлайн-голосуванні, яке проводиться в рамках конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» на порталі FAVOR.com.ua.

  Мета голосування — визначення найкращих марок товарів та послуг нового, 2012 року. Місія конкурсу незмінна — визначення найпопулярніших і найзатребуваніших громадськістю пропозицій ринку та нагородження переможців золотою медаллю «Фаворит Успіху – 2012».
  Нинішній рік для конкурсу ювілейний: «Фаворити Успіху» визначаються вже десятий раз. Завдяки гарячій суспільній підтримці за роки діяльності конкурсу в Україні володарями нагороди стали більше 150 торгових марок різних напрямків ринку товарів і послуг, а також 17 популярних виконавців української сцени, учасники блоку номінацій «шоу-бізнес». За традицією медаль «Фаворит Успіху» стала спеціальною відзнакою торгової марки, який допомагає нам орієнтуватися серед асортименту незліченних пропозицій і свідомо обирати для себе тільки найкраще.

  Кращий вибір грунтується на особистому досвіді та персональних рекомендаціях десятків тисяч наших співвітчизників з усіх кутків України, які на сторінках FAVOR.com.ua вказують свої особисті переваги, діляться думкою щодо особливостей і якостей претендентів на нагороду.

  У конкурсі представлено понад 500 номінацій, кожна з яких є окремою категорією ринку споживацьких товарів і послуг. Це продукти харчування та напої, побутові товари та косметика, техніка й автомобілі, фармпрепарати, різні галузі сфери послуг і ЗМІ та безліч інших. Кожен відвідувач FAVOR.com.ua може без зусиль знайти для себе цікаву номінацію та вказати в ній кращих, на його погляд, конкурсантів, що безумовно заслуговують на увагу, розповісти іншим учасникам голосування про свій вибір і про пов’язаний з ним особистий досвід.

  Рейтинг конкурсу «Фаворити Успіху» завжди публічний, а результати голосування –  відкриті та загальнодоступні. Якщо в повсякденному виборі ви маєте якісь сумніви і відчуваєте свою недостатню обізнаність, а поруч немає фахівця, який може об’єктивно й неупереджено проконсультувати вас, завжди є можливість самостійно отримати необхідну інформацію! Просто зайдіть на FAVOR.com.ua та перегляньте результати голосування. Рейтинги конкурсантів показують реальні переваги та рівень суспільної довіри до тієї чи іншої торгової марки. Сміливо робіть свій вірний вибір, заснований не на особистих пробах та помилках, а на численних громадських рекомендаціях!

  Тим, хто вже брав участь в голосуванні «Фаворитів Успіху», відомо, що конкурс розділений на чотири річних етапи,  рівних чотирьом календарним кварталам. Така методика дозволяє відстежити динаміку змін у перевагах споживачів. Кожен новий етап починається з чистого аркуша, а підсумкова, річна оцінка конкурсантів залежить від сумарного середнього балу, отриманого у всіх чотирьох річних кварталах.

  Змагання вже почалося та, не зважаючи на те, що з початку року пройшло зовсім небагато часу, вже зараз ми можемо спостерігати як визначаються лідери 2012 року! Дякуємо всім, хто не забував про конкурс навіть у святкові січневі дні!

  Проте все ще зберігається головна інтрига! Ми всі чекаємо майбутньої Урочистої церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2011»! Хто ж вони, «Фаворити Успіху – 2011», і в чому секрет їх успіху? Про це вони невдовзі розкажуть нам на церемонії нагородження! 🙂

  Слідкуйте за анонсами заходів, щоб не прогавити цю грандіозну святкову подію!http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись