1. Катерина Кузнєцова зайнялась Різдвяними витинанками

  На Першому Національному завершилися зйомки Різдвяного вогника «Різдвяні витинанки». Три дні у студії каналу колядували, співали та з запалом танцювали.

  До різдвяних свят залишається зовсім мало часу. А ще так багато треба всього встигнути: придбати подарунки, прикрасити ялинку, приготувати святкові страви… Важко не розгубитися в цій безлічі справ. Творчий колектив Національної телекомпанії України також готує подарунки і святкові вітання для всіх своїх глядачів.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Першого Національного.

  «Все відповідає назві, програма, яка побудовано на мотивах святкування Різдва, так як це відбувалося 100 років тому. Але є елемент сучасності – сучасні номери, пісні. Дуже багато щедрівок, колядок, вишиванок, народних мотивів. Наша програма не буде схожа на будь-яку іншу програму», – коментує директор ТО музичних і розважальних програм Олена Загороднюк.

  Ведучі вогнику Тімур Мірошниченко, Оля Кіяшко і Катерина Кузнєцова переконані, що різдвяні свята пройдуть радісно і весело в компанії Першого Національного.

  Оксана Пекун

  Оля Кіяшко: «Вмикайте Перший Національний на Різдво, адже, на всіх глядачів чекають сюрпризи. По-перше, глядачі побачать ведучих Першого Національного не в традиційному амплуа, по – друге, вдало поєднуються в одному концерті вже знані і молоді виконавці, що створює незабутнє враження від музики і пісень, по-третє, приємно здивує антураж студії. На Першому Національному різдвяні традиції в сучасному модерновому висвітленні».

  Фото: прес-служба Першого Національного

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись