1. Камалія стане героїнею мультфільму, коміксів та комп’ютерних ігор

  Камалія стане героїнею мультфільму, коміксів та комп'ютерних ігор

  Дубайські зйомки фантастичного фільму «Мантера» (science fiction Mantera) майже завершились. Це перший спільний проект Малайзії-Росії-ОАЕ-Сирії.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Камалії.

  Продюсери розглядають «Мантеру» як складний багаторівневий проект. Услід за гучною кінопрем’єрою – герої фільму перевтіляться у персонажів однойменного мультфільму, коміксів та комп’ютерних ігор. На майбутнє – робота над продовженням історії – «Мантера – 2» і «Мантера – 3».

  «Мантера» – фільм про вічну боротьбу Добра і Зла, надсекретна і дуже дієва зброя, у створенні якої брала участь молода вчена, яку грає Камалія. Героїня вступає у боротьбу з силами, що вирішили підступно заволодіти її науковим винаходом. Тому дівчина з тендітної наукової панночки перетворюється на воїна, яка безстрашно ганяє на мотоциклі, стріляє з космічної зброї і стійко переживає тортури безжальних ворогів.

  Разом з Камалією на зйомки фільму «Мантера» полетіла і професійний гример кіношних спецефектів Анна Лукашенко. Вона творила образи для Костянтина Хабенського, Лідії Федосєєвої-Шукшиної, Ольги Кабо, Лізи Боярської.

  Камалія познайомилася з Анною на зйомках телевізійного фільму «Мільйон до неба» (робоча назва – «Дамський гамбіт»). І тепер довіряє себе тільки її уявленні. За словами Ганни, її спеціалізація – «відірвані ноги, руки, голови». На щастя до цього не дійшло, але кілька значних синців та побої на обличчі Камалії майстриня зобразила.

  «Незважаючи на те, що ми знімаємо фантастику, – жодних бойових розфарбувань «індіанця на стежці війни», – говорить Анна. – Стиль нашої героїні досить стриманий, живий і природний. Парадний макіяж, яким хизуються у багатьох стрічках, категорично нетерпимий у сучасному європейському трактуванні образів».

  Але, навіть не використовуючи складний грим, саме Анна, поставила перед продюсерами жорстку умову: мінімум – десять, максимум – дванадцять годин Камалія має відпочивати від гриму. І, незважаючи на щільний знімальний графік, продюсери задовольнили її вимоги.

  До 28 лютого зйомки фільму проходять у Дубаях (ОАЕ). Таке райське містечко, але тільки кілька днів були викроєні для передиху акторів, милування розкішним сонцем.

  Навіть для телеканалу «Росія», знімальна група якого приїхала у Дубаї для спецрепортажу про зйомки фантастичного екшна, Камалії не дозволили покинути майданчик. Журналістам довелося задовольнитися обіцянкою, що Камалія присвятить їм час у свій вихідний день.

  Інтерв’ю у Камалії брали і арабські телеканали – але вже після завершення зйомок.

  5 березня зйомки кіно продовжаться.

  У широкий прокат картина планується 10 жовтня 2010.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись