1. Камалія: «На порожньому місті жодна людина, навіть з величезною купою грошей і зв’язків, не створить знаменитість»

  Головна героїня стрічки «Чоловік моєї вдови» Камалія у затишній атмосфері розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про здобутки, до яких тяжіє, та міф, що наче гроші вирішують все у співочій кар’єрі.

  Камаліє, чимало дискусій ведуться щодо вашої акторської кар’єри. Як ви реагуєте на закиди журналістів, що ви нібито своїм успіхом не завдячуєте таланту, а грошам чоловіка?
  Я втомилась від цих закидів. Нажаль саме в нашій країні найпопулярнішим висновком успіху була і залишається точка зору – усе, що людина заробила своєю творчою працею, не обійшлося без втручання грошей заможного дядечки чи чоловіка.

  Ну як можливо купити талант, голос, зовнішність?

  Мені прикро, що на важку працю ніхто не звертає уваги, а яскравий результат викликає підозри і закиди. Хай собі закидають, у мене нема часу реагувати на прикрі висловлювання, тим паче, вони ніколи не зупиняться…
  Так, наявність грошей відкриває перед людиною багато можливостей. Сьогодні я відчуваю себе вільною від необхідності важко и цілодобово працювати. У мене є перспектива обирати і я в повній мірі користуюся цією можливістю. Може саме це і дратує людей, які так не можуть собі дозволити?
  І справа не в мені, а в них?

  Подібні запитання ставлять іноземні ЗМІ?
  Закордонних медіа взагалі не цікавить тема фінансової спроможності зірок. Їх інтересують актуальні питання, творчі доробки і стосунки. Все інше – справи податкових органів. Є багато прикладів, коли за видатними жінками стоять їх чоловіки: Софі Лорен і Карло Понті, Сара Брайтман и Ллойд Вебер. На порожньому місті жодна людина, навіть з величезною купою грошей і зв’язків, не створить знаменитість.

  «Переможців не судять», – мені здається, що саме цей вислів, – розбіжність між поглядами на зірку нашої преси і західної.

  Взагалі, які питання задають зарубіжні медіа?
  Питають: де навчалась, про конкурс Місіс Світу, від кого з батьків у мене такий гарний голос? Нещодавно отримала дуже цікаве запитання: «Як у такої стрункої жінки може бути оперний вокал? Адже майже усі оперні діви мають дуже пишні форми тіла».

  Чи сприймаєте болісно те, що повідомляють ЗМІ про вас?
  Зрозуміло, що мені не приємно читати про себе усілякі дурниці. Особливо, коли ця інформація не має до правди ніякої причетності. Запитайте у мене – я відповім. Навіщо вигадувати? Не розумію. Раніше я болісно сприймала такі публікації. Тепер – ні.

  Мабуть в нашій країні неможливо писати про зірок інакше.

  Ось, наприклад, останні публікації про Ван Дамма. В них написано, що актор відмовився зніматися з Камалією. Насправді, це я відмовилась з ним працювати, коли він на вісім з половиною годин запізнився на зустріч.
  Може він і талановитий актор, але дуже невідповідальний. І щоб почути справжню версію події, достатньо було мені зателефонувати. Журналіст цього ніхто не зробив – читачі отримали брехливу інфу, через яку я виглядаю «бідним родичем» голлівудської зірки. Кому від цього добре?

  Маючи такий великий досвід в українському шоу-бізнесі, на вашу думку, як можна досягнути успіхів у ньому?
  Перемогу можливо здобути тільки ідучи навпростець. Не зважаючи ні на які закиди, перешкоди, проблеми. Я бачу цей шлях тільки таким…

  Чи достатньо лише співати та мати гроші?
  Для людини головне займатися своєю справою, тоді все, що вона отримує, буде достатньо…

  Прочитала вашу біографію на сайті… Чималий перелік досягнень: перші місця на «Пісенному вернісажі» (1997-1999), ваша авторська пісня у 2000 році зайняла перше місце у «Пісні року», благодійна діяльність і головна роль у кіно «Чоловік моєї вдови» і це не все. Ваші улюблені нагороди, ті, що до них довго йшли?
  Мені дуже дорога нагорода, яку я отримала від уряду Пакистану. За низку благодійних заходів, в яких я приймала участь мені присуджено статус Посла Доброї волі від Республіки Пакистан. І взагалі, усі нагороди, які ви бачили на моєму сайті, я отримала вкрай важкою працею, тому вважаю їх дуже і дуже дорогими.

  Яка справа ще обов’язково буде зроблена вашими силами?
  В своїх головних напрямках, спів і акторство, я прагну досягти світового рівня. І ще я хочу бути мамою.

  Які кіноролі вам би хотілось зіграти?
  Мені подобаються ролі в костюмованих фільмах таких як «Анжеліка». Хотіла би зіграти в історичному романі, це може бути і драма. Мені подобається грати в комедіях. Я схильна і до трилерів. Мені до вподоби ролі, як у фільмі «Дзвінок». В таких фільмах дуже важко, але цікаво працювати. Але головне в кожному кіно – гарний сценарій і режисер.

  Щоб ви обов’язково змінили у суспільстві, якби мали важелі впливу?
  Я дуже хочу, щоб люди стали добріші один до одного. Коли б я мала таку величезну силу – змінила б зло на добро.

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись